/  /  /  /  / Nowy Fiat Freemont i pierwsze sukcesy
Fiat Freemont

Fiat Freemont

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowy Fiat Freemont i pierwsze sukcesy

Informacja własna|
null
© FIAT
nullnullnullnullnullnull

W ubiegły weekend odbyła się we Włoszech akcja z serii dni otwarte, która promuje na rynku debiut modelu Fiat Freemont. Według aktualnych danych klienci złożyli dotychczas około 3 000 zamówień na to auto. W artykule poniżej ciekawa reklama Freemonta.

W ubiegły weekend odbyła się we Włoszech akcja z serii dni otwarte, która promuje na rynku debiut modelu Fiat Freemont. Według aktualnych danych klienci złożyli dotychczas około 3 000 zamówień na to auto.

Freemont powstał na bazie modelu Dodge Journey i jest pierwszym modelem Fiata, który zrodził się jako owoc współpracy włoskiej spółki z Chrysler Group.

Wóz produkowany jest w meksykańskim zakładzie w Toluca, czyli tam, gdzie powstaje Fiat 500 przeznaczony do sprzedaży na rynek amerykański.

Tutaj obejrzeć można reklamę promującą model Fiat Freemont.

Aby uprościć proces dokonywania wyboru i zakupu, przewidziano tylko dwa rodzaje wyposażenia przeznaczone dla różnego typu klientów: nazwano je Freemont oraz Freemont Urban. Model posiadać będzie napęd przedni z turbodoładowanym silnikiem wysokoprężnym (2.0 Multijet o mocy 140 KM lub 170 KM), połączony z manualną skrzynią biegów.

W późniejszym okresie zaproponowane zostaną także wersje 4x4 z silnikiem 2.0 Multijet o mocy 170 KM i 3,6-litrowym benzynowym V6 o mocy 276 KM, obydwie z automatyczną skrzynią biegów.

Na rynku włoskim Fiat Freemont kosztuje od 25 700 EUR, natomiast wersja Freemont Urban została wyceniona na 27 200 EUR. Co ciekawe, w ramach oferty promującej nowy model odmiana Urban będzie w początkowym okresie dostępna w specjalnej cenie 24 900 EUR.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Fiat Freemont