/  /  /  /  / Fiat wprowadza wysokie rabaty
Fiat Freemont

Fiat Freemont

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Fiat wprowadza wysokie rabaty

Fiat Auto Poland|
null
© FIAT
nullnullnullnullnullnull

Początek roku to tradycyjnie już dobra okazja do korzystnego zakupu nowego auta. Fiat Auto Poland z myślą o oczekiwaniach klientów zarówno indywidualnych, jak i firm ogłosił najnowsze warunki promocji na samochody z rocznika 2011.

Rabaty sięgają nawet 17 000 zł. Nowością jest dedykowana strona internetowa (patrz tutaj), która umożliwia klientom znalezienie nowego samochodu marki Fiat w ogólnopolskiej bazie oraz bezpłatna wycena używanego dotychczas pojazdu.

Najnowsza, noworoczna akcja promocyjna pozwala oszczędzić na wszystkich samochodach osobowych z rodziny Fiata: od miejskiej Pandy, aż po dużego, rodzinnego Freemonta. Słowem, oferta wyprzedażowa dotyczy nie tylko modeli dobrze znanych i sprawdzonych, lecz (jak w przypadku Freemonta) również nowości rynkowych.

W ramach ogłoszonej właśnie oferty nowością na polskim rynku jest specjalne narzędzie przygotowane dla klientów Fiata chcących skorzystać z tej promocji. Jest to prosta w obsłudze i szybka wyszukiwarka modeli objętych akcją rabatową (zawiera faktyczny stan samochodów dostępnych od ręki u dealerów marki w całej Polsce).

Narzędzie pozwala na rezerwację wybranego auta w salonie sprzedaży. Również pod tym adresem osoby chcące sprzedać swój dotychczasowy samochód mogą skorzystać z bezpłatnej wyceny na bazie danych firmy EurotaxGlass's; wystarczy podać podstawowe dane samochodu, a także dane kontaktowe, na które zostanie przesłana darmowa kalkulacja ceny auta używanego.

Czas na szczegóły
Oto szczegóły ogólnopolskiej wyprzedaży w salonach Fiata. Właścicielem kluczyków do Pandy można stać się już za 24 990 zł (rabaty na ten model sięgają aż do 9 000 zł).

Fiat 500 i jego "otwarta" wersja 500C zostały objęte rabatem w wysokości 8 000 zł.

Zainteresowani kupnem Fiata Punto mogą liczyć na upust gotówkowy od ceny katalogowej sięgający nawet do 9 000 zł za najbardziej popularne wersje tego modelu. Propozycja w tym przypadku jest godna uwagi, ponieważ nowym Grande Punto z salonu wyjedziemy już za 29 990 zł.

Fiata Bravo można kupić z rabatem o wartości nawet do 11 000 zł. Najtańsza wersja Bravo kosztuje w promocji tylko 39 990 zł.

Klienci zdecydowani na model Linea otrzymają upust gotówkowy do 10 000 zł.

Rabaty na Fiata Sedici, dostępnego także z napędem na wszystkie koła, sięgają nawet 6 000 zł.

Jeśli chodzi o wszechstronne i pojemne samochody takie jak Qubo czy Doblo, rabaty sięgają do 11 000 zł.

Prawdziwą gratką dla łowców okazji może okazać się oferta dotycząca największego obecnie przedstawiciela włoskiej marki. Otóż najwyższą obniżką (do 17 000 zł) objęto najnowszego Fiata Freemont.

Ten rodzinny MPV może przewozić do 7 osób, ma największy w klasie rozstaw osi (2890 mm), a pojemność jego bagażnika po złożeniu foteli rozrasta się aż do 1461 litrów. Freemont ma na swoim pokładzie 20 różnych schowków, a montowane w tym Fiacie fotele są przystosowane do przewozu dzieci (innowacyjny system Child Booster umożliwia bezpieczne podróżowanie dzieciom o masie od 15 do 36 kg bez konieczności montowania dodatkowych fotelików).

Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Fiat Freemont