/  /  /  /  / Fiat Freemont na przywitanie Nowego Roku
Fiat Freemont

Fiat Freemont

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Fiat Freemont na przywitanie Nowego Roku

Fiat Auto Poland|
null
© FAP
nullnull

Fiat Freemont "zabłysnął" przy wielomilionowej publiczności i największych gwiazdach polskiej estrady, które szampańsko powitały Nowy Rok 2012 na Placu Konstytucji w Warszawie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Marka Fiat była partnerem tej imprezy, zaś wielką atrakcją stał się właśnie Freemont, którego widzowie Polsatu mogli wygrać w konkursie podczas trwania transmisji.

Marka Fiat już po raz trzeci z rzędu była partnerem Sylwestrowej Nocy Polsatu. Także i tym razem nie zabrakło emocji. Począwszy od godziny 20.00, widzowie Polsatu oraz Polsatu 2 co godzinę mogli wygrać w konkursie SMS-owym jeden z czterech egzemplarzy Fiata Freemont.

Prowadzący imprezę ze sceny zachęcali do udziału w konkursie, a los uśmiechnął się do szczęśliwców z Tarnobrzega, Niewiadowa, Przemyśla i Obór. To z tych miejscowości pochodzą zwycięzcy w konkursie.

"Śmiało możemy powiedzieć, że Freemont znalazł się we właściwym miejscu i we właściwym czasie, bowiem trudno sobie wymarzyć lepszy prezent na koniec starego i początek Nowego Roku - mówią przedstawiciele Fiat Auto Poland.

Kreskówka pomoże wylansować nowego Fiata Pandę

"Sylwestrowa Moc Przebojów to impreza, na której nie mogło zabraknąć naszego najnowszego hitu, czyli Fiata Freemont, pierwszego samochodu marki Fiat, produkowanego w efekcie partnerstwa z amerykańską Chrysler Group - powiedział Marek Kisz, dyrektor marketingu i sprzedaży Fiat Auto Poland.

"Zależy nam na promocji również większych, luksusowych samochodów, a nowy Fiat Freemont, może wygodnie przewieźć nawet 7 osób i będzie dostępny z napędem na cztery koła. Wielomilionowa widownia przed telewizorami i kilkudziesięciotysięczny tłum widzów na Placu Konstytucji poznali zalety nowego dużego Fiata. Fantastycznie, że mogliśmy po raz trzeci z rzędu być partnerem stacji Polsat w tym wydarzeniu, które co ważne odbyło się w Warszawie - pierwszej siedzibie Polskiego Fiata."
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Fiat Freemont