/  /  /  /  / Polska: Nowy Doblo Cargo nagrodzony
Fiat Doblo

Fiat Doblo

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Furgonetki
Cena51 783 zł - 87 207 zł (aktualizacja: 2017-01-01)
Emisja CO2133 g/km - 173 g/km
Żużycie paliwa5,0 L/100km - 7,4 L/100km
 

Polska: Nowy Doblo Cargo nagrodzony

Fiat Auto Poland|
null
© FIAT
nullnullnullnull

Fiat Professional otrzymał ważną nagrodę Top Player 2010, w kategorii premiery flotowe 2010 za wszechstronne możliwości i zastosowane praktyczne rozwiązania w nowej generacji Fiata Doblo Cargo.

Fiat Auto Poland zyskał także dodatkowe uznanie za konsekwentne działania zmierzające do zwiększenia udziałów firmy w segmencie aut służbowych.

Top Player Rynku Flotowego to wyróżnienie przyznawane przez branżowy miesięcznik "Flota" dla firm, które w bieżącym roku nie tylko skutecznie obroniły się przed kryzysem ekonomicznym, ale też zaproponowały klientom niezwykle ciekawe i innowacyjne produkty oraz usługi.

Ceremonia wręczenia statuetek Top Player 2010 odbyła się podczas IX edycji Fleet & Business Day - biznesowego spotkania kierowników flot samochodowych i przedstawicieli branży motoryzacyjnej.

Fiat Professional otrzymał nagrodę w kategorii premiery flotowe 2010 za najnowszą generację wielofunkcyjnego Doblo Cargo. Oto jak jury uzasadniło swój wybór: „W uznaniu za dobry pomysł na auto użytkowe nowego typu - innowacyjne, niebanalne stylistycznie i co istotne - z możliwością wszechstronnego dostosowania pojazdu do konkretnych potrzeb firmy, niezależnie od branży, którą ona reprezentuje. Doceniamy też to, że owa użyteczność i funkcjonalność nie muszą aż tak dużo kosztować. Dodatkowe uznanie należy się firmie Fiat Auto Poland za konsekwentne działania zmierzające do zwiększenia udziałów firmy w segmencie aut służbowych."

"Nowy Fiat Doblo Cargo staje się ‘zawodowym kolekcjonerem’ nagród. Do niezwykle prestiżowego tytułu Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2011 (International Van of the Year 2011) i innych wyróżnień teraz dołączyła statuetka Top Player 2010. To uznanie ze strony magazynu "Flota" potwierdza naszą umiejętność reagowania na coraz wyższe wymagania jakie przed nami stawiają klienci. Nowy Doblo, to pojazd pomyślany, jako innowacyjny już na samym początku prac projektowych. Doblo, jak żaden inny samochód tej klasy, oferuje naszym klientom: największy przedział ładunkowy w segmencie, najbardziej zaawansowany układ zawieszenia, jednocześnie dbając o portfel użytkownika niski poziom spalania, a dla ekologów emisji spalin - powiedział Leszek Sukiennik, Country Manager marki  Fiat Professional.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama