/  /  /  /  / Fiat Bravo MY 2010
Fiat Bravo

Fiat Bravo

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Fiat Bravo MY 2010

FIAT|
null
© FIAT
nullnullnull

Fiat Bravo w wersji przygotowanej na 2010 rok niesie ze sobą zmiany dotyczące stylu, które sprawiają, że samochód ten jest jeszcze bardziej nowoczesny i elegancki.

Z zewnątrz zauważymy nową, przednią atrapę w kolorze czarnym (Active) i w kolorze metalizowanym dla wersji Dynamic. Obramowanie przedniej atrapy we wszystkich wersjach wykończone jest w kolorze metalizowanym (oprócz wersji Emotion, w której jest ono chromowane).

Ponadto wszystkie wersje posiadają lusterka i klamki w kolorze karoserii, zaś przednie światła posiadają przyciemnione szkło reflektorów i wyraźnie odróżniają się od kierunkowskazów. Paleta kolorów została uzupełniona o dwie nowe barwy (Szary Melodic i Perłowy Ballad).

Nowe jest również wnętrze, w szczególności w wersji Active i Dynamic. Wersja Active wyposażona jest w deskę rozdzielczą w kolorze i o wzorze przypominającą włókno węglowe, bardziej nowoczesną i elegancką. W wersji Dynamic (najbardziej popularna na rynku) mamy tapicerkę z nowymi wzorami i w nowych kolorach jak np. beżowa tapicerka, który sprawia, że wnętrze jest jeszcze jaśniejsze i bardziej przestronne.

Wybór silników pozostaje bez zmian, przy czym jednak warto zauważyć, że silnik 1,4 90 KM we Fiacie Bravo MY 2010 jest zgodny ze standardem Euro V i jego poziom emisji CO2 wynosi 146 g/km (na długo przed wprowadzeniem obowiązku stosowania tego standardu).

Fiat Bravo wchodzi w nowy rok z modelem będącym wynikiem trwającej strategii wprowadzania innowacji, która sprawiła, że jest on doceniany przez coraz większą liczbę klientów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama