/  /  /  / Samochody Fiat Scudo do serwisu
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Samochody Fiat Scudo do serwisu

UOKIK|

Jak poinformowała firma Fiat Auto Poland, wybrane egzemplarze modelu Fiat Scudo mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Fiat Auto Poland z siedzibą w Bielsku-Białej, w niektórych egzemplarzach modelu Fiat Scudo z powodu niewłaściwego ułożenia przewody elektropompy układu wspomagania kierownicy mogłoby potencjalnie ocierać się o krawędź blachy nadkola, co może prowadzić do ich uszkodzenia/przetarcia.

W konsekwencji może to skutkować wadliwym lub zaprzestaniem działania układu wspomagania kierownicy.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 399 samochodów Fiat Scudo. (lista numerów VIN patrz tutaj).

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani przez autoryzowanych partnerów Fiat indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanego serwisu w celu kontroli i prawidłowego ułożenia przewodów.

Informacji związanych z opisaną kampanią serwisową udziela Fiat Auto Poland (adres: ul. Komorowicka 79, 43-300 Bielsko-Biała; infolinia: 00800 3428 0000).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama