/  /  /  / Prestiżowe wyróżnienie dla Fiat Powertrain w Bielsku-Białej
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Prestiżowe wyróżnienie dla Fiat Powertrain w Bielsku-Białej

FIAT|
null
© FIAT
null

Po zakończeniu procesu analizy i oceny przeprowadzonego przez zespół ekspertów pod egidą magazynu Automobil Produktion oraz firmy konsultingowej Agamus Consult zakład Fiat Powertrain w Bielsku-Białej otrzymał prestiżowe wyróżnienie Automotive Lean Production 2013 w kategorii Excellent Value Chain.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Zakład Grupy Fiat w Bielsku-Białej produkuje silniki do różnych modeli samochodów Grupy Fiat-Chrysler oraz dla innych producentów samochodów, zatrudniając ponad 1 100 osób.

W roku ubiegłym zakład Fiat Powertrain zdobył nagrodę Gold Award za spełnienie wymogów World Class Manufacturing po przedstawieniu jury wyników osiągniętych w zakresie wysokiej wydajności we wszystkich procesach produkcyjnych.

Od 2007 roku polski zakład zrealizował ponad 30 000 projektów w zakresie procesu ciągłego udoskonalania, które pozwoliły na uzyskanie znakomitych wyników takich jak 2090 dni bez wypadków przy pracy, systematyczną redukcję jednostkowych kosztów produkcji z jednoczesną poprawą wszystkich wskaźników jakościowych dotyczących produkowanych silników.

Zaangażowanie całego personelu jest kluczem do sukcesu polskiego zakładu. Pracownicy odgrywają aktywną rolę w procesie udoskonalania: w zeszłym roku każdy pracownik wniósł swój wkład, przedstawiając średnio 32 wnioski, a operatorzy urządzeń i maszyn biorą bezpośrednio udział w podstawowych czynnościach konserwacyjnych.

Uroczystość wręczenia nagród Automotive Lean Production odbędzie się 23 października w niemieckim Wolfsburgu podczas kongresu organizowanego przez Automobil Produktion i Agamus Consult.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Fiat

Reklama