/  /  /  / Polska: Akcja naprawcza modelu Fiat Scudo
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja naprawcza modelu Fiat Scudo

UOKIK|

Jak poinformowała firma Fiat Auto Poland, możliwość wystąpienia usterki w wybranych egzemplarzach modelu Fiat Scudo jest przyczyną rozpoczęcia na polskim rynku prewencyjnej akcji przywoławczej.

Firma Fiat Auto Poland powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w związku z możliwością wystąpienia usterki w wybranych egzemplarzach modelu Fiat Scudo zdecydowano się na rozpoczęcie prewencyjnej akcji przywoławczej.

Otóż w niektórych autach wyprodukowanych we Francji w okresie od lutego 2006 roku do kwietnia 2008 koncern nie może do końca wykluczyć ewentualnej możliwości pojawienia się usterki, w wyniku której dochodzi do wyłączania się świateł podczas jazdy.

Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 1 358 sztuk Fiata Scudo.

Posiadacze pojazdów objętych wspomnianą kampanią zostaną powiadomieni listownie o problemie oraz zaproszeni do autoryzowanej stacji obsługi, gdzie dokonane zostanie przeprogramowanie komputera pokładowego.

Bliższe informacje w linku poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama