/  /  /  / Możliwa usterka Fiata Ducato
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Możliwa usterka Fiata Ducato

UOKIK|

Jak poinformowała firma Fiat Auto Poland z siedzibą w Bielsku-Białej, wybrane egzemplarze modelu Fiat Ducato mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Fiat Auto Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Fiat Ducato z powodu nieprawidłowego działania mechanizmu koła zapasowego zachodzi podejrzenie o możliwość pęknięcia tego mechanizmu, a w konsekwencji o wypadnięcie koła.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 1 297 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer nie posiada informacji na temat jakichkolwiek zaistniałych wypadków z uszczerbkiem dla zdrowia.

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani przez indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu kontroli i wymiany mechanizmu mocowania koła zapasowego, jeśli pojawia się potencjalnie możliwość wystąpienia opisanej wyżej usterki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama