/  /  /  / Giovanni Trapattoni ambasadorem marki Fiat Professional
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Giovanni Trapattoni ambasadorem marki Fiat Professional

FIAT|
null
© Fiat Professional
null

Giovanni Trapattoni, znany trener piłkarski urodziny we Włoszech, zgodził się zostać ambasadorem marki Fiat Professional ma rynku niemieckim oraz austriackim.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W roku ubiegłym marka Fiat Professional została po raz kolejny liderem na niemieckim rynku lekkich samochodów dostawczych, uzyskawszy wynik łącznie około 35 500 rejestracji i udział rynkowy na poziomie 11,8%.

Giovanni Trapattoni to z kolei znakomicie znany trener piłkarski. Warto wspomnieć, że w swojej bogatej karierze był m.in. trenerem niemieckich drużyn ligowych VfB Stuttgart oraz FC Bayern Monachium, z którym to zdobył m.in. mistrzostwo Bundesligi oraz Puchar Niemiec.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Fiat

Reklama