/  /  /  / Fiat Professional doceniony jak producent LCV
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Fiat Professional doceniony jak producent LCV

FIAT|
null
© FIAT
null

W Wielkiej Brytanii Fiat Professional został nagrodzony tytułem "Producenta Roku Samochodów Dostawczych" na GreenFleet Awards 2013 w trakcie niedawnej ceremonii, która odbyła się w Londynie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Fiat Professional zdobył w ten sposób drugi raz z rzędu tę ważną nagrodę, która jest wyrazem uznania dla wysiłku włożonego przez producentów w redukcję emisji CO2 i poprawę ekonomiki zużycia paliwa w klasie lekkich samochodów dostawczych (LCV).

Aktualna gama samochodów dostawczych Fiat Professional oferuje wiele technologii mających na celu zwiększenie wydajności samochodu, takich jak system Start&Stop, który wyłącza tymczasowo silnik, kiedy samochód zatrzymuje się, oraz Traction+ który zapewnia wyraźną poprawę trakcji na podłożu o słabej przyczepności, bez udziału systemów 4x4.

Obie technologie w połączeniu z silnikami diesel MultiJet II montowanymi w gamie Fiat Professional gwarantują klientom najniższe zużycie paliwa w tej klasie, jak również niską emisję spalin.

Inne nowinki, takie jak oprogramowanie eco:Drive Professional i eco:Drive Fleet, idą jeszcze o krok dalej, zachęcając kierowców do uzyskania maksymalnych oszczędności w zużyciu paliwa.

Zmiana stylu jazdy nie tylko przekłada się na znaczną redukcję emisji spalin przez firmę dysponującą flotą Fiat Professional, ale może również znacząco wpłynąć na koszty eksploatacji dzięki obcięciu kosztów paliwa i zmniejszeniu zużycia pojazdów.

W Polsce marka Fiat Professional jest od lat niekwestionowanym liderem w sprzedaży samochodów dostawczych, a Fiat Ducato jest najchętniej kupowanym modelem od sześciu lat.

W ciągu trzech kwartałów bieżącego roku polscy klienci zakupili łącznie 7 307 samochodów dostawczych Fiat Professional, co daje marce zdecydowanie przewodzenie w rankingach i udział w rynku LCV na poziomie 23,9%.

W samym tylko wrześniu Fiat Professional sprzedał 1 130 samochodów, zapewniając sobie 32,5% udział w rynku dostawczych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Fiat

Reklama