/  /  /  / Akcja nawrotowa Fiata Doblo
Fiat

Fiat

Zmień
Fiat to największy producent samochodów we Włoszech, a także jeden z sześciu największych na świecie. Mająca swoją siedzibę w Turynie firma jest właścicielem wielu innych marek, w tym Alfy Romeo i Abarth, czy też Ferrari. Znana jest jednak przede wszystkim za sprawą swoich niewielkich, popularnych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja nawrotowa Fiata Doblo

UOKIK|

Jak poinformowała firma Fiat Auto Poland z siedzibą w Bielsku-Białej, wybrane egzemplarze modelu Fiat Doblo Panorama oraz Doblo Cargo mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Fiat Auto Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Fiat Doblo Panorama oraz Doblo Cargo (samochody wyposażone w zestaw czujników Comfort) w przypadku wyłączenia poduszki powietrznej pasażera może ewentualnie mieć miejsce ponowne, samoczynne uaktywnienie poduszki.

Na rynku polskim opisaną kampanią naprawczą objętych jest 540 samochodów Doblo Panorama oraz 190 sztuk Doblo Cargo (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer nie posiada informacji na temat jakichkolwiek wypadków powodujących uszczerbek na zdrowiu związanych z opisaną usterką.

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu kontroli i przeprogramowania centralki, jeśli pojawia się potencjalnie możliwość wystąpienia opisanej wyżej usterki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama