/  /  /  /  / Fiat 500L gra aż miło
Fiat 500L

Fiat 500L

Zmień
SegmentVany / Klasa Małe
Cena49 000 zł - 81 500 zł (aktualizacja: 2017-05-11)
Emisja CO2111 g/km - 157 g/km
Żużycie paliwa4,2 L/100km - 6,7 L/100km
 

Fiat 500L gra aż miło

FIAT|
null
© Fiat
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Fiat prezentuje nową serię specjalną 500L Beats Edition. Jak zapowiada producent, Fiat 500L Beats Edition wyposażony jest w system nagłośnienia, który rewolucjonizuje jakość doznań akustycznych w kabinie samochodu.

Zestawienie i kalibracja nowego systemu audio jest dziełem inżynierów dźwięku Fiat Group we współpracy z legendarnym wykonawcą i producentem Dr Dre oraz szefem wytwórni Geffen A&M Records, Jimmy Lavine. Efektem ich wysiłków jest system Hi-Fi o wyjątkowej czystości i wyrazistości dźwięku.

Widziany od zewnątrz, Fiat 500L Beats Edition przyciąga wzrok dwukolorowym, grafitowo-czarnym, matowym lub błyszczącym lakierem nadwozia urozmaiconym czerwonymi oraz satynowanymi akcentami, które podkreślają nowocześnie miejski wygląd. Styl ten znajduje kontynuację w idealnie czarnym wystroju wnętrza Total Black z nowej tkaniny materiałowej i eko-skóry wykończonej czerwonymi przeszyciami.

Seria specjalna 500L Beats Edition zadebiutowała właśnie we włoskich salonach sprzedaży, a w niedługim czasie pojawi się również i w europejskiej sieci dealerskiej Fiata.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama