/  /  /  /  / E-samochody pod okiem STILL
Fiat 500

Fiat 500

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Cena44 400 zł - 77 700 zł (aktualizacja: 2017-05-11)
Emisja CO288 g/km - 115 g/km
Żużycie paliwa3,8 L/100km - 4,9 L/100km
 

E-samochody pod okiem STILL

STILL|
null
© STILL
null

Od teraz sieć serwisów STILL jest dostępna nie tylko dla wózków widłowych. Pod koniec marca ruszyła zakrojona na szeroką skalę współpraca z firmą Karabag.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W ramach tego projektu użytkownicy samochodów elektrycznych będą mogli korzystać z ponad 800 punktów serwisowych na terenie Niemiec.

Jedną z podstawowych barier w masowym upowszechnieniu się pojazdów elektrycznych są trudności z ich serwisowaniem. Konieczność transportu samochodu do centrali lub fabryki w razie jakiejkolwiek usterki znacznie podnosi całkowite koszty eksploatacji i może być problematyczne dla użytkowników.

Współpraca firmy STILL, czołowego producenta wózków widłowych, z firmą Karabag ma szansę przyczynić się do popularyzacji ekologicznych rozwiązań na ulicach.

Samochody elektryczne znajdują się w ofercie Karabag od 2009 roku. Dziś co piaty, jeżdżący w Niemczech tego typu pojazd, pochodzi właśnie z tej firmy. Powstały na bazie Fiata 500, model New 500 E jest pierwszym autem, które uwzględniając całkowite koszty eksploatacji jest korzystniejsze cenowo niż porównywalnej klasy wersja z napędem spalinowym.

Sam silnik i komponenty do New 500 E dostarczone zostały przez grupę KION, w skład której wchodzi m.in. STILL.

Dzięki zawartej umowie, gęsta sieć ponad 800 punktów firmy STILL w Niemczech jest gotowa do obsługi serwisowej pojazdów elektrycznych. Pracownicy techniczni, którzy specjalizują się w konserwacji elektrycznych wózków widłowych, zostali specjalnie przeszkoleni pod kątem naprawy i serwisowania pojazdów Karabag.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama