/  /  /  / Ferrari Warszawa spełnia marzenia
Ferrari

Ferrari

Zmień
Historia marki Ferrari rozpoczyna się w roku 1929, kiedy to Enzo Ferrari postanawia otworzyć stajnie wyścigową o nazwie Scuderia Ferrari. W niewielkim warsztacie konstruował i serwisował swoje pierwsze samochody.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ferrari Warszawa spełnia marzenia

Ferrari Warszawa|
null
© Ferrari
nullnull

Jedyny oficjalny dealer Ferrari w Polsce przyłączył się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oferując możliwość poprowadzenia samochodów marzeń.

Jeszcze do 15 stycznia można licytować przejażdżki Ferrari California (V8) i 599 GTB Fiorano (V12) na oficjalnych aukcjach dla WOŚP, na profilu Ferrari Warszawa.

Ferrari Warszawa osobom, które wylicytują najwyższe stawki na każdej z aukcji na rzecz WOŚP, umożliwi poprowadzenie modelu Ferrari California lub Ferrari 599 GTB.

Przejażdżki zostaną zorganizowane w dogodnym dla zwycięzcy oraz Ferrari Warszawa terminie, a jedynymi formalnymi wymogami poprowadzenia samochodów z legendarnej stajni z Maranello będą: pełnoletność oraz posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B.

Jazdę samochodem spod znaku Cavallino Rampante poprzedzi prezentacja auta przeprowadzona przez dyrektora generalnego Ferrari Warszawa.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama