/  /  /  / Co Shell ma wspólnego z LEGO i Ferrari?
Ferrari

Ferrari

Zmień
Historia marki Ferrari rozpoczyna się w roku 1929, kiedy to Enzo Ferrari postanawia otworzyć stajnie wyścigową o nazwie Scuderia Ferrari. W niewielkim warsztacie konstruował i serwisował swoje pierwsze samochody.
Dowiedz się więcej o marce
 

Co Shell ma wspólnego z LEGO i Ferrari?

Shell|
null
© Shell LEGO
null

Już 2 czerwca Shell we współpracy z Ferrari i Grupą LEGO rozpoczyna nową promocję. Polska jest jednym z pierwszych krajów na świecie, gdzie wprowadzone zostaną limitowane, kolekcjonerskie modele samochodów Ferrari do zbudowania z klocków Lego.

W ramach nowej promocji Shell wprowadzonych zostanie sześć ekskluzywnych modeli LEGO, które przedstawiają wybrane, najsłynniejsze modele samochodów Ferrari. Promocja ta połączy trzy globalne marki i jest efektem świętowania ponad 60 lat wspólnego, pełnego pasji działania firm Shell i Ferrari.

Cała kolekcja jest łatwa do skompletowania. Po zatankowaniu minimum 20 litrów nowego paliwa Shell V-Power Nitro+ lub Shell V-Power Nitro+ Diesel klienci będą mieli możliwość zakupienia jednego z 6 modeli samochodów LEGO  za jedyne 4,99 zł.

Po zatankowani minimum 20 litrów paliwa Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel lub Shell PowerGas (LPG) model samochodu LEGO można odebrać za 9,99 zł.

Dodatkowym ułatwieniem będzie udział w programie lojalnościowym Shell ClubSmart, którego uczestnicy mają możliwość wymiany 890 zgromadzonych wcześniej punktów na zestaw LEGO Minifigures.

Zestaw ten można również zakupić za 9,99 zł po wydaniu 20 zł na zakupy w sklepie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama