/  /  /  /  / Ferrari na wystawie Motor Show w Poznaniu
Ferrari F12berlinetta

Ferrari F12berlinetta

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Super Luksusowe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Ferrari na wystawie Motor Show w Poznaniu

MTP|
null
© Ferrari
null

Już w kwietniu na targach Motor Show w Poznaniu zobaczymy Ferrari F12 Berlinetta. Dzieło włoskiej legendy motoryzacji jest jedną z największych gwiazd poznańskich targów.

"Po fantastycznym i bardzo ciepłym przyjęciu marki Ferrari w ubiegłym roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich ponownie chcemy podzielić się naszą pasją do najsłynniejszej marki samochodowej świata z miłośnikami motoryzacji - mówi Dante Cinque, dyrektor generalny Ferrari Warszawa.

Jak zapowiada przedstawiciel Ferrari, tegoroczne stoisko będzie jeszcze bardziej okazałe, a firma zaprezentuje na nim pełną gamę marki wraz z najnowszym, najszybszym i najmocniejszym Ferrari w historii: F12 Berlinetta.

Zapowiadany model F12 Berlinetta został uhonorowany przez magazyn Top Gear tytułem Supercar of The Year 2012, a także:
- Best Coupe 2013 magazynu L’Automobile Magazine
- Supercar of the Year magazynu GQ Magazine
- Best Supercar And Luxury Car według Sunday Times
- Auto Bild Design Award 2012

"To jedna z największych gwiazd tegorocznego Motor Show, a zarazem główna gwiazda wielkiego stoiska Ferrari. Chyba każda z tych 59 000 osób, która odwiedziła Motor Show
w ubiegłym roku, pamięta stoisko Ferrari z pięknymi samochodami; wszak było co podziwiać. W tym roku włoska marka przygotowuje ekspozycję dwa razy większą - podkreśla Rafał Błachowski, dyrektor Motor Show.

Kilka słów o Motor Show 2013
Poznański Motor Show startuje 4 kwietnia, który jest dniem dla mediów i biznesu. Organizatorzy targów publiczność zapraszają od piątku do niedzieli (5-7 kwietnia). Na teren targów można wejść już od godziny 10.

Bilety na Motor Show są dostępne za pośrednictwem serwisu internetowego Ticketpro.pl (do 25 marca 2013 roku) oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt (do 4 kwietnia).

Bilety, jak co roku, można nabyć również w kasach MTP, czynnych w godzinach od 9.30 do 18.30 w trakcie trwania targów.

Więcej informacji PATRZ TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Ferrari F12berlinetta