/  /  /  / Dla kogo jest nowy Dodge Dart?
Dodge

Dodge

Zmień
Dodge to jedna z wielu amerykańskich marek, która pochodzi z centrum przemysłu motoryzacyjnego USA, Detroit w stanie Michigan. Jest to również marka wchodząca w skład korporacji Chrysler, produkująca zarówno samochody osobowe, jak i terenowe, pick-upy i vany. Część modeli Dodge’a ma swoje odpowiedniki w gamie Chryslera, różniące się jedynie wyposażeniem.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dla kogo jest nowy Dodge Dart?

Dodge|
null
© Dodge
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Dodge Dart dołącza do konkurencji w segmencie samochodów kompaktowych typu sedan, który należy do największych na rynku motoryzacyjnym. Marka spodziewa się, że auto trafi do szerokiego grona nabywców, obejmującego zarówno początkujących właścicieli jak i tych, którzy zdecydują się na zmianę stylu życia.

Dodge Dart nowej generacji dołącza do konkurencji w segmencie samochodów kompaktowych typu sedan, który należy do największych na rynku motoryzacyjnym. Dart jest solidnie wykonany i wyróżnia się stylem, wyposażeniem oraz technologiami, jakich poszukują dzisiejsi nabywcy pojazdów klasy kompaktowej.

Marka Dodge spodziewa się, że Dart trafi do szerokiego grona nabywców samochodów nowych, obejmującego zarówno początkujących właścicieli jak i tych, którzy zdecydują się na zmianę swojego stylu życia.

Nowy Dodge Dart czyli Alfa po amerykańsku

Do grupy pierwszej zaliczają się młodzi nabywcy będący już na etapie profesjonalnej kariery i decydujący się na kupno swojego pierwszego, nowego samochodu, który będzie rzeczywistym odzwierciedleniem ich samych, i który mogą zindywidualizować nazywając go własnym. Taki nabywca ma licznych przyjaciół, spędza dużo czasu na rozrywkach oraz nigdy nie rozstaje się ze swoją komórką; dorastał wraz z rozwojem technologii, więc zamierza rozkoszować się najnowszymi produktami high-tech.

Klient należący do drugiej z wymienionych grup jest w trakcie zmiany swojego stylu życia, w chwili gdy znajduje więcej czasu dla siebie, aniżeli miał w niedalekiej przeszłości.

Taki klient dokładnie wie, co mu się podoba i robi to, co przynosi mu zadowolenie. Ceni to, co posiada, prowadzi aktywne życie oraz zawsze wyraża gotowość stawienia czoła wyzwaniom. Orientuje się w wielu sprawach i interesuje go nie tylko to, w jaki sposób coś się dzieje, ale także dlaczego. Docenia znaczenie wartości towaru dla klienta, jednak niełatwo rezygnuje z rzeczy, na które przyszło mu ciężko zapracować.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama