/  /  /  / Akcja naprawcza vanów z USA
Dodge

Dodge

Zmień
Dodge to jedna z wielu amerykańskich marek, która pochodzi z centrum przemysłu motoryzacyjnego USA, Detroit w stanie Michigan. Jest to również marka wchodząca w skład korporacji Chrysler, produkująca zarówno samochody osobowe, jak i terenowe, pick-upy i vany. Część modeli Dodge’a ma swoje odpowiedniki w gamie Chryslera, różniące się jedynie wyposażeniem.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja naprawcza vanów z USA

UOKiK|

Jak poinformowano Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, niektóre egzemplarze modelu Dodge Grand Caravan oraz Chrysler Town & Country mogą mieć usterkę fabryczną. Dlatego też w imieniu producenta zdecydowano się ogłosić stosowną akcję naprawczą.

Chodzi o samochody Dodge Grand Caravan i Chrysler Town & Country (RT), wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku. Jak ustalił producent, przez pierścień uszczelniający odprowadzanie wody z układu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji powietrza (HVAC) może na moduł systemu monitorowania bezpieczeństwa pasażerów wyciekać woda. Woda znajdująca się w module systemu ORC może spowodować zaświecenie się lampki ostrzegawczej poduszki powietrznej i/lub niespodziewane otwarcie poduszki powietrznej bez ostrzeżenia.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 78 samochodów. Lista numerów VIN patrz TUTAJ.

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani indywidualnym listem i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu kontroli i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Fiat Auto Poland S.A. (adres: ul. Komorowicka 79, 43-300 Bielsko-Biała; tel.: Zielona Linia - 00800 3428 0000; www.fiat.pl, www.jeep.pl, www.chrysler.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama