/  /  /  / NOWOŚĆ | Dacia Logan MCV w salonach
Dacia

Dacia

Zmień
Dacia to rumuńska marka samochodów osobowych, która od chwili powstania miała ścisłe powiązania z Renault. Oferuje auta w przystępnej cenie, charakteryzujące się nowoczesną technologią zaczerpniętą od swojego francuskiego właściciela.
Dowiedz się więcej o marce
 

NOWOŚĆ | Dacia Logan MCV w salonach

Renault Polska|
null
© Dacia
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Model słynący z atrakcyjnej ceny w stosunku do oferowanej przestronności wnętrza, wysokiej niezawodności i praktyczności doczekał się rynkowego następcy. Nowy Logan MCV jest dostępny w cenie od 33 900 zł.

Dacia jest marką, która osiągnęła najszybszy wzrost w ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci: od 2004 roku sprzedała łącznie ponad 2,4 miliona pojazdów. Z gamą 7 pojazdów Dacia jest również najmłodszą marką w Europie.

W ubiegłym roku w Polsce Dacia zanotowała największą dynamikę sprzedaży z 87% wzrostu w porównaniu do roku poprzedzającego.

Od momentu wprowadzenia marki Dacia na światowe rynki w 2005 roku jej roczna sprzedaż wzrosła ośmiokrotnie. Auta tej marki sprzedawane są w 36 krajach.


Pojawieniu się w sprzedaży nowego modelu z gamy Dacii towarzyszą pikniki organizowane przez autoryzowanych partnerów Dacii, które odbędą się już 14 września.

Podczas pikników będzie można obejrzeć i wypróbować nowego Logana MCV oraz odbyć jazdy testowe innymi modelami z odnowionej gamy tej marki.

Dacia Logan MCV cennik

Osoby, które wezmą udział w jazdach testowych, mogą spróbować swoich sił w specjalnym konkursie (patrz TUTAJ) i wygrać nowego Logana MCV.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama