/  /  /  / Nowa Dacia Sandero kosztuje 29 900 złotych
Dacia

Dacia

Zmień
Dacia to rumuńska marka samochodów osobowych, która od chwili powstania miała ścisłe powiązania z Renault. Oferuje auta w przystępnej cenie, charakteryzujące się nowoczesną technologią zaczerpniętą od swojego francuskiego właściciela.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa Dacia Sandero kosztuje 29 900 złotych

Renault Polska|
null
© Dacia
nullnullnullnullnull

Nową Dacię Sandero można już zamawiać w polskich salonach sprzedaży. Cena bazowej wersji Access z benzynowym silnikiem 1.2 16V 75 wynosi 29 900 zł.

Model ten jest dostępny także w finansowaniu RCI Bank Polska, oferującym kredyty o atrakcyjnym oprocentowaniu, które można łączyć z ubezpieczeniem w promocyjnej cenie.

Nową Dacię Sandero można także nabyć w nowej ofercie: kredycie typu 50/50. Klient, kupując samochód, wpłaca od 30% do 50% ceny pojazdu, a pozostałą część kapitału wraz z odsetkami spłaca po 12 miesiącach.

Gama ofertowa nowego Sandero obejmuje trzy wersje wyposażeniowe (Access, Ambiance i Laureate) oraz wersję Stepway z dwoma poziomami wyposażenia.

Nowa Dacia Sandero z cennikiem

Oferta silników obejmuje jednostkę benzynową 1.2 16V 75, produkowaną także w wersji z zasilaniem gazowym LPG, najnowszy trzycylindrowy silnik turbo TCe90 oraz wysokoprężne silniki 1.5 dCi 75 i 90.
 
Nowe Sandero oraz Sandero Stepway pojawią się w salonach Dacii na przełomie listopada i grudnia, natomiast wiosną przyszłego roku do sprzedaży wejdzie nowa Dacia Logan.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama