/  /  /  / Dacia Lodgy wybrana Rodzinnym Samochodem Roku 2012
Dacia

Dacia

Zmień
Dacia to rumuńska marka samochodów osobowych, która od chwili powstania miała ścisłe powiązania z Renault. Oferuje auta w przystępnej cenie, charakteryzujące się nowoczesną technologią zaczerpniętą od swojego francuskiego właściciela.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dacia Lodgy wybrana Rodzinnym Samochodem Roku 2012

Renault Polska|
null
© Dacia
null

Portal Autokult.pl zorganizował plebiscyt na Rodzinny Samochód Roku 2012. W jury znaleźli się dziennikarze czołowych serwisów motoryzacyjnych oraz członkowie honorowi poszczególnych kategorii. Grono dziennikarskie zadecydowało, że tytuł Rodzinnego Samochodu Roku 2012 należy się Dacii Lodgy.

Konkurs na Rodzinny Samochód Roku 2012, jako honorowy członek jury, wsparła Dorota Zawadzka (Superniania, parenting.pl).

Lodgy to kolejny samochód z gamy Dacii spełniający oczekiwania rodzin poszukujących wszechstronnego samochodu/vana w atrakcyjnej cenie. Wersję 5-miejscową można kupić już za 37 900 zł, a wersję 7-miejscową w cenie od 42 900 zł (PATRZ TUTAJ).

Dacia Lodgy jest dostępna w sprzedaży w Polsce od połowy września. Do dziś sprzedano łącznie już 780 egzemplarzy.

Dacia Lodgy oferuje również nowe elementy wyposażenia takie jak system multimedialny Media Nav z 7-calowym ekranem dotykowym wbudowanym w konsolę centralną, obejmujący: nowoczesną nawigację, radioodtwarzacz, Bluetooth oraz umożliwiający podłączenie zewnętrznych urządzeń poprzez złącza USB/Jack umiejscowione w panelu radia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Dacia

Reklama