/  /  /  / Dacia Duster wybrana Internetowym Samochodem Roku
Dacia

Dacia

Zmień
Dacia to rumuńska marka samochodów osobowych, która od chwili powstania miała ścisłe powiązania z Renault. Oferuje auta w przystępnej cenie, charakteryzujące się nowoczesną technologią zaczerpniętą od swojego francuskiego właściciela.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dacia Duster wybrana Internetowym Samochodem Roku

Renault Polska|
null
© Dacia
null

Dacia Duster zajęła pierwsze miejsce w rankingu Internetowego Samochodu Roku 2012 w kategorii: nowe auta osobowe. Zestawienie powstaje od ośmiu lat na podstawie zainteresowania internautów poszczególnymi modelami aut w serwisach Grupy Allegro: otoMoto.pl i mojeauto.pl.

"Dacia Duster zyskała zaufanie polskich kierowców, którzy doceniają niezawodność tego modelu, atrakcyjny design a także bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny - mówi Fabrice Crevola, dyrektor marketingu Renault Polska.

Dacia Duster okazała się już drugi rok z rzędu najczęściej wyszukiwanym nowym samochodem osobowym na platformie mojeauto.pl. Ranking odzwierciedla rzeczywiste zainteresowanie internautów, gdyż powstaje na podstawie ich zapytań, a nie głosowań czy deklaracji.

Od momentu wprowadzenia na polski rynek w kwietniu 2010 roku Duster cieszy się dużym zainteresowaniem klientów: do chwili obecnej zarejestrowanych zostało już 11 310 egzemplarzy tego modelu.

Duster oferowany jest obecnie w pięciu wersjach wyposażenia do wyboru: Duster, Ambiance oraz Laureate2 i dwóch seriach limitowanych jako Garmin oraz Off-Road.

Duster dostępny w następujących wersjach silnikowych: jednostki benzynowe to 1.6 16V 105, 1.6 16V 105 LPG z fabryczną instalacją gazową oraz wysokoprężne 1.5 dCi 90 i 1.5 dCi 110.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama