/  /  /  /  / Nowa Dacia Sandero Stepway. Zobacz co się zmieniło
Dacia Sandero

Dacia Sandero

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Cena29 900 zł - 54 400 zł (aktualizacja: 2017-06-06)
Emisja CO290 g/km - 130 g/km
Żużycie paliwa3,5 L/100km - 5,8 L/100km
 

Nowa Dacia Sandero Stepway. Zobacz co się zmieniło

Dacia|
null
© Dacia
nullnullnullnullnullnullnull

Dacia Sandero Stepway jest nowoczesnym hatchbackiem o ciekawej stylistyce. Wchodząca w skład Renault Group marka zdecydowała się właśnie wprowadzić w gamie Sandero Stepway zmiany modernizacyjne, które nadają autu bardziej wyrazisty, a zarazem muskularny wygląd.

Nowe Sandero Stepway, z podniesionym prześwitem (40 mm w wersji dla krajów Europy Zachodniej w stosunku do Sandero i 26 mm w wersji dla krajów o trudniejszych warunkach drogowych, takich jak Rumunia) jest zawsze gotowe do podróży.

Z nowym wyglądem części przedniej, ze specyficznymi atrybutami nadwozia takimi jak przednie i tylne osłony spodu nadwozia, światła przeciwmgłowe z dwukolorową osłoną, poszerzone wnęki na koła, felgi 16-calowe Flexwheels, dwukolorowe relingi dachowe i ekskluzywny metalizowany kolor Bleu d'Azurite, Dacia Sandero Stepway prezentuje jednolity i bardziej wyrazisty styl.

Nowe Sandero Stepway posiada siedzenia ze specjalnymi widocznymi przeszyciami  w kolorze szarym, nadającymi wnętrzu bardziej wyrazisty styl.

Nowa Dacia Logan i Dacia Sandero

Nowa Dacia Sandero będzie w sprzedaży w dwóch wersjach: podstawowej, będącej wprowadzeniem do estetyki Stepway oraz wersji z bogatym wyposażeniem. Wersja najwyższa posiada klimatyzację, ogranicznik-regulator prędkości, kierownicę pokrytą skórą oraz opcjonalnie system multimedialny Media Nav.

Nowa Dacia Sandero Stepway zachowuje podobnie do nowej Dacii Logan platformę B0, docenianą za komfort i dobrą przyczepność do drogi.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama