/  /  /  /  / Nowa Dacia Logan i pierwsze przymiarki cenowe
Dacia Logan

Dacia Logan

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Cena29 900 zł - 47 700 zł (aktualizacja: 2017-07-06)
Emisja CO290 g/km - 130 g/km
Żużycie paliwa3,5 L/100km - 5,8 L/100km
 

Nowa Dacia Logan i pierwsze przymiarki cenowe

Dacia|
null
© Dacia
nullnull

Nowa Dacia Logan zawita do polskich salonów dealerskich wczesną wiosną 2013. Tymczasem firma opublikowała właśnie ceny obowiązujące na Logana II na rynku francuskim.

Nowa Dacia Logan, która ujrzała światło dzienne podczas jesiennych targów motoryzacyjnych w Paryżu, wchodzi do sprzedaży na rynku francuskim. Najtańsza wersja, którą wyceniono na 7 700 EUR, oferuje takie elementy wyposażenia jak m.in. przednie i poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, boczne poduszki z przodu oraz układ dynamicznej kontroli toru jazdy ESP.

Auto w podstawowej wersji posiada silnik benzynowy 1.2 16V o mocy 75 KM. W sumie Logan II występuje w cenniku z trzema poziomami wyposażenia do wyboru (Logan, Ambiance oraz Laureate).

Klienci zainteresowani zakupem Logana będą mogli wyposażyć swoje auto w takie elementy opcjonalne jak system multimedialny Media Nav, tempomat z ustawieniem ograniczenia prędkości (dostępne od poziomu wyposażenia Ambiance) oraz tylne czujniki parkowania (dostępne dla najwyższego poziomu Laureate).

Nowa Dacia Logan i Dacia Sandero

Jak informuje nas generalny importer modeli Dacia na rynek polski, ceny nowego Logana będą znane u nas dopiero w przyszłym roku. Wcześniej, bo według planów już w okresie listopad/grudzień bieżącego roku, pojawi się natomiast w ofercie inny model Dacii, który również zadebiutował na targach w Paryżu i wzbudził duże zainteresowanie szerokiej publiczności. Tym autem będzie nowe Sandero, które na rynku francuskim kosztuje w najtańszej wersji 7 900 EUR.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama