/  /  /  /  / Polska: Nadbudowy Logana Pick-up
Dacia Logan Pick-up

Dacia Logan Pick-up

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Nadbudowy Logana Pick-up

Producent|(2010-11-03 15:44)
null
© Dacia
nullnullnullnull

Renault Polska otwiera zamówienia na nowe wersje Dacii Logan Pick-up z nadbudową. Oferta została przygotowana z myślą o osobach wykorzystujących tego rodzaju samochody dostawcze do transportu w mieście lub dla tych, którzy przewożą towar wymagający zabezpieczenia.

Dacia Logan Pick-up wyróżnia się w swojej kategorii dużą ładownością, która wynosi 800 kg. Samochód został zaprojektowany z myślą o drobnych przedsiębiorcach poszukujących prostego i praktycznego samochodu dostawczego z otwartym nadwoziem, przystosowanym do łatwej zabudowy w zależności od potrzeb. Oferowane przez producenta nadbudowy (Cargobox) przygotowane dla modeli z silnikami 1.6 84 KM (Euro V) i 1.5 dCi 75 KM (Euro V) pozwalają użytkownikom na jeszcze szersze wykorzystanie auta. Ich atutem jest przede wszystkim możliwość zabezpieczenia i zamknięcia przestrzeni ładunkowej, co pozwala na szersze zastosowanie samochodu do przewozu towarów i dostaw np. w mieście.

Proponowane wersje
Wersja: Confort Cargobox
Wersja bazowa: Confort
Wyposażenie dodatkowe: nadbudowa Cargobox (zabudowa wykonana w fabryce wiodącego producenta nadbudów w Europie z zachowaniem najwyższych europejskich standardów jakościowych)
Silniki: 1.6 84, 1.5 dCi 75
Norma emisji spalin: Euro V
Montaż: montaż nadbudowy odbywa się na składzie centralnym Dacii w Dąbrowie Górniczej

Cechy nadbudowy:
-  powierzchnia w białym żelkocie,
- klapa tylna wykonana ze szkła hartowanego: wysoko otwierająca się, zamykana na klucz, (otwieranie/zamykanie klapy klamką centralną, która uruchamia rygle po obu stronach klapy),
- trzecie światło stop,
- światło wewnętrzne,
- nadbudowa przymocowana do samochodu za pomocą śrub w istniejących otworach.

Wymiary
Szerokość na poziomie klapy tylnej: 1 470 mm
Długość: 1 730 mm
Wysokość: 810 mm
Waga: 40 kg
Wytrzymałość dachu: max. 45 kg

Ceny
Dacia Logan Pick-up, Confort Cargobox, 1.6 84 (Euro V) – 32 992 zł netto
Dacia Logan Pick-up, Confort Cargobox, 1.5 dCi 75 (Euro V, Dacia Eco2) – 37 336 zł netto

Niemiecki ADAC uznał model Dacia Logan za najtańsze auto w eksploatacji w swojej klasie. We Francji Dacia plasuje się na czwartym miejscu (za Hondą, Mercedesem i BMW), a w Niemczech dzieli drugie miejsce na podium z BMW w badaniu JD Power VOSS przeprowadzonym w 2010 roku. Badanie to mierzy poziom zadowolenia klientów będących posiadaczami średnio 2-letnich samochodów w oparciu o cztery kryteria: jakość/niezawodność, zalety użytkowe (design zewnętrzny, prowadzenie auta, ilość miejsca), serwis posprzedażny i koszty eksploatacji.

Dacia w ciągu zaledwie 6 lat stała się znaczącą marką na rynku samochodowym. W ciągu ośmiu pierwszych miesięcy 2010 roku, Dacia sprzedała 221 092 samochodów osobowych na całym świecie, co daje wzrost o 12,1% w stosunku do roku 2009 i przekłada się na 0,6% udziału w światowym rynku.

We Francji Dacia zajmuje szóste miejsce z udziałem w rynku na poziomie 5,1% przy wzroście sprzedaży o 118,4%. Jest również pierwszą marką w Rumunii, a jej udział w rynku wzrósł o 2,5 punktu do 33,6%.

Na rynku samochodów dostawczych Dacia sprzedała na całym świecie 15 839 pojazdów, co oznacza wzrost o 43,9%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama