/  /  /  /  / Nowe modele Dacia z fabryczną instalacją gazową
Dacia Logan Pick-up

Dacia Logan Pick-up

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowe modele Dacia z fabryczną instalacją gazową

Renault Polska|
null
© Dacia
nullnullnullnull

Dacia wprowadza do swojej oferty modele Logan Van oraz Logan Pick-up z fabrycznie montowaną instalacją gazową. Logan Van w wersji Confort dostępny jest w cenie 32 358 zł netto, a cena Logana Pick-up w wersji Confort to 32 154 zł netto i 35 894 zł netto w wersji Confort Cargobox (z zabudową).

Dacia Logan Van oraz Logan Pick-up są idealnymi samochodami dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, poszukujących praktycznych rozwiązań. Ładowność wersji z fabryczną instalacją gazową LPG wynosi 750 kg dla Logana Van oraz 770 kg dla Logana Pick-up.

Instalacja montowana w Dacii to instalacja IV generacji, w której wyeliminowane zostały różnice w dynamice i mocy pomiędzy zasilaniem gazowym i benzynowym. System IV generacji zapewnia ponadto: automatyczne przejście z zasilania benzynowego na gazowe po osiągnięciu odpowiedniej temperatury silnika, automatyczne przejście z zasilania gazowego na benzynowe po wyczerpaniu się gazu, niską emisję substancji szkodliwych dla zdrowia, pełną integrację z benzynowym systemem zasilania bez potrzeby emulatorów oraz eliminuje ryzyko cofnięcia się płomienia w układzie dolotowym.

Zaletą zakupu modelu Dacii Logan z fabryczną instalacją gazową jest między innymi gwarancja producenta obejmująca 3 lata lub 100 000 km przebiegu.

Samochód cechuje się cichą pracą silnika, którego osiągi porównywalne są z osiągami jednostki zasilanej benzyną. Dwa zbiorniki paliwa: benzynowy o pojemności 50 l i LPG o pojemności 42 l (w zależności od modelu) gwarantują duży zasięg samochodu bez konieczności tankowania. Korzystanie z jednostek zasilanych gazem jest ekonomiczne, zwłaszcza przy dużych przebiegach.

Obecnie dostępne na polskim rynku modele Dacii z fabryczną instalacją gazową są wyposażone w silnik 1.6 84 LPG.

Oto ceny:
- Dacia Logan Van Confort 1.6 84 LPG: 32 358 zł netto
- Dacia Logan Pick-up Confort 1.6 84 LPG: 32 154 zł netto
- Dacia Logan Pick-up Confort Cargobox 1.6 84 LPG: 35 849 zł netto
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama