/  /  /  /  / Oto nowa Dacia Logan MCV
Dacia Logan MCV

Dacia Logan MCV

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Oto nowa Dacia Logan MCV

Dacia|
null
© Dacia
nullnullnullnullnullnullnullnull

Trwa ofensywa modelowa marki Dacia. Z okazji rozpoczynającej się w tym tygodniu wystawy motoryzacyjnej w Genewie szeroka publiczność będzie miała okazję zobaczyć po raz pierwszy model Dacia Logan MCV nowej generacji.

Wygląd nowego Logana MCV jest spójny z językiem stylistycznym marki, który wykorzystano już w takich modelach jak Dacia Logan II oraz Sandero II. Przy normalnym ustawieniu foteli kombi rumuńskiego producenta oferuje 573 litrów pojemności bagażowej (według normy VDA).

Maksymalnie samochodem można przewodzić przedmioty o długości do 2,7 metra.

Nowy Logan MCV według zapowiedzi producenta oferuje jeszcze lepsze parametry użytkowe za niezmienioną na większości rynków cenę. Już pierwszy poziom wyposażenia zapewnia komfort, bezpieczeństwo i praktyczne rozwiązania dzięki ESC, wspomaganiu układu kierowniczego, bocznym poduszkom powietrznym (w krajach, w których jest sprzedawana wersja spełniająca normy Euro V) i tylnej kanapie składanej, z oparciem dzielonym w układzie 1/3-2/3 (dostępnej we wszystkich krajach).

Logan MCV oferuje najnowsze wyposażenie: system multimedialny Media Nav, ogranicznik-regulator prędkości, system wspomagania parkowania tyłem i tryb ECO. Auto jest również ekonomiczne w eksploatacji za sprawą nowych silników (benzynowej jednostki TCe 90 i silnika wysokoprężnego), które mają za zadanie zapewniać większą przyjemność jazdy przy znacznie obniżonym zużyciu paliwa i emisji CO2.

"Nowy Logan MCV zyskał na dynamice, zwłaszcza dzięki pochylonej tylnej szybie, ale również dzięki dopracowanej linii bocznej, która pojawiła się w modelach Lodgy i Duster. Dzięki nowemu designowi nowy Logan MCV bardziej kojarzy się ze światem samochodów osobowych, nie rezygnując jednocześnie z przestronnego wnętrza. Jest w nim mnóstwo miejsca i to widać - podkreśla David Durand, dyrektor designu gamy Entry.

Zamówienia na nową Dacię Logan MCV będzie można składać w Polsce od końca kwietnia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Dacia Logan MCV