/  /  /  /  / Logan bez problemów w teście długodystansowym
Dacia Logan MCV

Dacia Logan MCV

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Logan bez problemów w teście długodystansowym

Auto Strassenverkehr|
null
© Dacia
null

Egzemplarz modelu Dacia Logan MCV bez problemów ukończył liczący 100 tys. kilometrów test długodystansowy, jaki przeprowadził niemiecki magazyn branżowy "Auto Strassenverkehr".

Egzemplarz modelu Dacia Logan MCV, wyposażony w silnik 1.5 dCi, bez problemów ukończył trwający ponad rok test długodystansowy, jaki przeprowadził niemiecki magazyn branżowy "Auto Strassenverkehr".  W tym czasie samochód pokonał 100 tys. km. Obyło się bez żadnych awarii, ani nieplanowanych wizyt w warsztacie.

Do tej pory o atrakcyjności oferty marki Dacia na rynku niemiecki decydowały w pierwszej kolejności ceny. I tak Logan kosztuje od 7 200 EUR, natomiast odmiana MCV z silnikiem Diesla (jak w opisanym powyżej teście) to wydatek co najmniej 11 650 EUR.

Promowany właśnie nad Renem model Dacia Sandero w wersji podstawowej został tymczasem wyceniony na 7 500 EUR.

Co ciekawe, wszystkie egzemplarze skierowane w tym roku na rynek niemiecki w liczbie 8 tys. egzemplarzy znalazły już nabywców. Importer obiecuje, że zrobi wszystko, aby w przyszłości zwiększyć pulę dostępnych aut i maksymalnie skrócić czas oczekiwania na odbiór pojazdu u dealera.

W sierpniu zarejestrowano w Niemczech 2 373 nowe auta marki Dacia (+27,44%). Z powyższej liczby aż 1 960 sztuk przypada na osoby prywatne. Dzięki temu udział rumuńskiej marki w niemieckim rynku wyniósł w omawianym okresie 1,11%.

Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Dacia Logan MCV