/  /  /  /  / Sandero Stepway i jego ceny
Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Cena37 900 zł - 65 600 zł (aktualizacja: 2017-07-06)
Emisja CO2103 g/km - 139 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 6,1 L/100km
 

Sandero Stepway i jego ceny

Dacia|
null
© Dacia
null

Od 23 czerwca rumuńscy klienci mogą składać zamówienia na model Sandero Stepway. Model powinien znaleźć uznanie głównie wśród klientów poszukujących auta o charakterystycznym wyglądzie i przystępnego cenowo.

Autor: Rafał Żaglewski

Od 23 czerwca rumuńscy klienci mogą składać zamówienia na model Sandero Stepway. Oto ceny tego ciekawego modelu:
- wersja z silnikiem benzynowym 1.6 MPI 90 KM: od 9 200 EUR
- wersja z silnikiem Diesla 1.5 dCi 70 KM: od 10 400 EUR

Jak podkreśla producent, z uwagi na swoją terenową stylistykę Dacia Sandero Stepway powinna znaleźć uznanie głównie wśród klientów, poszukujących auta o charakterystycznym wyglądzie i przystępnego cenowo. Zwiększony prześwit, przednia i tylna osłona zderzaka, spojlery progowe w kolorze matowego chromu, chromowane relingi dachowe, chromowana końcówka rury wydechowej sprawiają, że Dacia Sandero Stepway wygląda niezwykle atrakcyjnie. W standardzie dostępne będą trzy kolory lakieru metalizowanego (szary platynowy, szary comete i czerwień ognista).

Dacia Sandero Stepway zachowuje wszystkie atuty, które przyczyniły się do sukcesu hatchbacka Sandero: relatywnie niską w stosunku do parametrów użytkowych cenę (samochodem może wygodnie podróżować pięć wysokich, dorosłych osób), bagażnik o pojemności 320 dm3 VDA oraz wysoką i powszechnie uznaną niezawodność.

Podobnie jak wszystkie pojazdy z gamy Dacii w Europie, również Dacia Sandero Stepway objęta będzie 3-letnią gwarancją producenta (lub do 100 000 km).

Dacia Sandero Stepway będzie produkowana w posiadającym certyfikat ISO 14001 rumuńskim zakładzie niedaleko Pitesti. Ponad 5% użytych do jej produkcji tworzyw pochodzi z recyklingu, a 95% masy tego auta nadaje się do powtórnego wykorzystania po wycofaniu z eksploatacji.

Na polskim rynku Dacia Sandero Stepway spodziewana jest we wrześniu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Dacia Lodgy