/  /  /  /  / Dacia Lodgy i Dokker czekają!
Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Cena37 900 zł - 65 600 zł (aktualizacja: 2017-06-06)
Emisja CO2103 g/km - 139 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 6,1 L/100km
 

Dacia Lodgy i Dokker czekają!

Renault Polska|
null
© Dacia
null

Już 15 września odbędzie się Piknik Dacii. Podczas wydarzenia będzie można z bliska przyjrzeć się pierwszemu vanowi w gamie Dacii (Lodgy), a także po raz pierwszy sprawdzić, jak model ten radzi sobie na drodze.

15 września autoryzowani partnerzy Dacii zapraszają na Piknik Dacii, podczas którego zaprezentują nową, poszerzoną ofertę gamy tej marki. Główną „gwiazdą” spotkań, które odbywać będą się w salonach sprzedaży, będzie model Dacia Lodgy. Piknik to pierwsza okazja na odbycie jazdy testowej tym przestronnym i funkcjonalnym vanem.

Osoby rozważające zakup innego modelu marki Dacia także będą mogły odbyć jazdy próbne wybranym autem.

Z kolei ci, którzy są zainteresowani ofertą aut użytkowych, będą mieli szansę na uzyskanie więcej informacji na temat modeli Dokker i Dokker Van oraz poznanie ich cen.

Co oferuje Dacii Lodgy
Dacia Lodgy to samochód o długości 4,5 m, który może pomieścić nawet 7 osób w zależności od wersji. Charakteryzuje się wyjątkowo przestronnym wnętrzem, dużą funkcjonalnością i nowoczesną stylistyką wnętrza.

Dzięki możliwości zmiany konfiguracji Dacia Lodgy dysponuje bagażnikiem o pojemności od 207 dm3 w wersji 7-miejscowej, 827 dm3 w wersji 5-miejscowej do 2617 dm3 w konfiguracji 2-miejscowej (do wysokości dachu).

Dacia Lodgy oferta modelowa z cennikiem

Lodgy oferuje nowe, niespotykane dotąd w Dacii elementy wyposażenia takie jak system multimedialny Media Nav z 7-calowym ekranem dotykowym wbudowanym w konsolę centralną i obejmujący nowoczesną nawigację, radioodtwarzacz, Bluetooth oraz umożliwiający podłączenie zewnętrznych urządzeń poprzez złącza USB/jack umiejscowione w panelu radia.

Dacia Lodgy będzie dostępna z trzema silnikami (1.6 MPI 84, 1.5 dCi 90 i 1.5 dCi 110) oraz w czterech wariantach wyposażenia.

Ofertę silników wkrótce uzupełni nowa jednostka 1.2 TCe 115, wprowadzona niedawno do oferty Renault Megane i Scenic.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Dacia Lodgy