/  /  /  /  / Twój Duster ma się wyróżniać?
Dacia Duster

Dacia Duster

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena39 900 zł - 76 900 zł (aktualizacja: 2017-06-06)
Emisja CO2115 g/km - 155 g/km
Żużycie paliwa4,4 L/100km - 6,8 L/100km
 

Twój Duster ma się wyróżniać?

null
© Dacia
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Dacia to marka, która kładzie akcent na korzystną relację ceny do wartości użytkowej. Nie znaczy to jednak, że każdy nabywca terenowego Dustera musi mieć egzemplarz, który wygląda dokładnie tak samo jak wiele innych aut opuszczających salon dealerski.

Na polskim rynku debiutujący właśnie Duster po zmianach modernizacyjnych jest dostępny z pakietem Adventure, który za cenę 2 750 złotych oferuje ciekawe możliwości personalizacji samochodu z wykorzystaniem takich akcesoriów jak przednia osłona rurowa oraz dodatkowe progi stalowe.

Jak zapowiada generalny importer, w planach jest też wprowadzenie do oferty nowego Dustera pakietu Off-Road, który obejmować będzie czarne listwy boczne oraz czarne obramowania nadkoli.

Nowa Dacia Duster z polskimi cenami

Na polskim rynku dealerzy oferują aktualnie klientom kupującym Dustera gamę akcesoriów takich jak np. osłona zderzaka tylnego/kolor aluminium (cena od 516 złotych), spojler dachowy (cena od 594 złotych) czy też felgi aluminiowe Yuman 16" (cena od 879 złotych).

Powyższe ceny mają charakter promocyjny, a więc obowiązują w okresie wprowadzania nowego Dustera na polski rynek, a potem mogą uleć zmianie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama