/  /  /  /  / Dusterem w podróż poślubną
Dacia Duster

Dacia Duster

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Dusterem w podróż poślubną

Renault Polska|
null
© Dacia
nullnullnull

Dacia Duster w serii limitowanej Delsey pokonała 4048 km po drogach Islandii. Renault Polska użyczyło auto dwojgu młodym ludziom, dla których ta wyprawa była wymarzoną podróżą poślubną.

Rozpoczęta w Warszawie podróż dobiegła końca. Oto, co powiedzieli podróżnicy:
"Po drogach Islandii przejechaliśmy 4048 km ze średnią prędkością 48,8 km/h, spalając przy tym ponad 260 l ropy naftowej (średnio 6,5 l/100 km). Bezawaryjnie, sprawnie, komfortowo. Dla niektórych to nudno, ale przecież taka ma być podróż poślubna: przede wszystkim przyjemna.

Nie mogło być inaczej, bo pojechaliśmy niezawodnym samochodem i nawet z pakowaniem nie było problemów; wersja Delsey nazywa się tak m.in. dzięki walizce, która jest w komplecie. Równie pakowna, co bagażnik Dustera, równie gładko jeździ. I oprócz tego jest równie oliwkowa. Chyba już wiemy, skąd wzięło się takie połączenie (nie dla wszystkich oczywiste). Walizce brakuje jedynie 4x4.

Na Islandii jeździliśmy po drogach asfaltowych, po szutrach, wybitej na drodze tarce, po piaskach i kamieniach. Przekroczyliśmy nawet kilka brodów. Ani razu się nie zakopaliśmy, nie zalaliśmy silnika wodą i nie potrzebowaliśmy pomocy na środku pustkowia. Czy to znaczy, że brakowało nam emocji? Wręcz przeciwnie!"

Za kierownicą Dustera Delsey podróżowali Anna i Arkadiusz Kuś, nowożeńcy, dla których miesięczna wyprawa prowadziła przez Danię, Wyspy Owcze i Islandię.

Partnerem wyprawy był portal francuskie.pl
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama