/  /  /  /  / Dacia Duster Aventure na spotkanie przygody!
Dacia Duster

Dacia Duster

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Dacia Duster Aventure na spotkanie przygody!

Dacia|
null
© Dacia
nullnullnull

Prezentowana w Genewie seria limitowana Dacia Duster Aventure posiada jeszcze więcej outdoorowych atrybutów podnoszących jej atrakcyjność i przydatność. Co ważne, samochód zostanie wprowadzony do oferty na rynku polskim.

Auto Dacia Duster Adventure jest wyposażone w wyróżniające je, choć nieostentacyjne, outdoorowe elementy zapewniające oryginalny wygląd: belkę na dachu z dwoma reflektorami, osłony przedniej i tylnej części podwozia, czarne obudowy reflektorów, czerwone strzałki wskazujące na umiejscowienie zaczepów do holowania i miejsca, w których można umieścić podnośnik, a także chlapacze z logo Dustera.

Naklejki na nadwoziu dodają mu klasy i przypominają o wyścigach samochodowych, w których Duster święcił sukcesy.

Nowa seria limitowana, opracowana na bazie wersji Ambiance, będzie dostępna w dwóch kolorach nadwozia: biel alpejska i czarna perła.

Osłona chłodnicy jest polakierowana na błyszczący, czarny kolor, podobnie jak obudowy lusterek bocznych i stalowe 16-calowe felgi. Nie zapominając o dodatkowo przyciemnianych szybach dodających klasy i zapewniających ochronę (przed promieniami UV, stłuczeniem szyby, oślepieniem przez promienie słoneczne i przed nagrzewaniem wnętrza).

Wnętrze auta cechuje duża ilość miejsca i komfort, co przyczyniło się do sukcesu tego modelu. Na kierowcę czeka tapicerka z białymi przeszyciami i fotele ze wzorem kompasu, oznakowane nazwą modelu. Centralna konsola, polakierowana na czarny, błyszczący kolor, jest spójna stylistycznie z designem zewnętrznym. Na obramowaniach nawiewów, wstawce w kierownicy i uchwytach do zamykania drzwi pojawia się biały lakier odwołujący się do kolorystyki serii limitowanej Duster Aventure.

Oto nowa Dacia Logan MCV
 
Duster Aventure jest wyposażony w częściowo wbudowany w deskę rozdzielczą  system GPS Garmin 4. Ten przenośny system GPS o solidnej i szczelnej obudowie dysponuje mapami drogowymi 45 krajów europejskich z nieodpłatnymi aktualizacjami do końca użytkowania systemu oraz mapą topograficzną, która będzie cenną pomocą podczas wycieczek.

Nowa seria limitowana Dustera jest efektem drugiego etapu rozpoczętej w roku ubiegłym współpracy z firmą Garmin po pierwszej serii limitowanej Garmin, zaprezentowanej na salonie samochodowym w Paryżu.

Duster Aventure jest wyposażony w światła przeciwmgłowe i zdejmowaną belkę z reflektorami umieszczoną na dachu, zapewniającą lepszą widoczność w każdych warunkach.

Outodoorowe atrybuty są również obecne we wnętrzu auta, które jest wyposażone w gumowe dywaniki w kabinie i w bagażniku, które dzięki łatwości utrzymania ich w czystości stanowią dodatkową zachętę do wyruszenia na spotkanie przygody.

Seria limitowana Dacia Duster Aventure zostanie wprowadzona do sprzedaży w ponad 16 krajach począwszy od kwietnia bieżącego roku. Polskie salony Dacii będą przyjmować zamówienia na tę serię limitowaną już od początku kwietnia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama