/  /  /  /  / A dla Pana Dacia Duster w jakim kolorze?
Dacia Duster

Dacia Duster

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

A dla Pana Dacia Duster w jakim kolorze?

null
© Dacia
null

Dacia Duster najchętniej kupowana na polskim rynku to zdecydowanie wersja w kolorze nadwozia czarna perła. Jej udział w łącznym wolumenie przekracza 30%.

W całym roku ubiegłym Dacia Duster właśnie w takim kolorze nadwozia stanowiła nieco ponad 32% wszystkich zarejestrowanych egzemplarzy. Podobnie wyglądają statystyki w roku bieżącym (styczeń-marzec 2013).

W przypadku pozostałych kolorów nadwozia dostępnych w gamie przewaga nie jest już tak wyraźna: na miejscu drugim plasuje się brązowy Cajou, który w roku ubiegłym zapewnił sobie udział nieco poniżej 20%.

W pierwszym kwartale roku bieżącego na zakup Dustera w tym właśnie kolorze zdecydowało się ponad 17,5% wszystkich nabywców auta w Polsce. To trochę więcej niż w przypadku kolejnej popularnej wersji, jaką jest biel alpejska: 13,6%. Dla porównania, na ten kolor w roku ubiegłym zdecydowało się prawie 13% nabywców SUV marki Dacia.

Cennik Dacia Duster

Popularność tego właśnie koloru zdaje się sukcesywnie wzrastać, licząc od momentu wprowadzenia Dustera na polski rynek w marcu roku 2010. Przypomnijmy, że w pierwszym roku sprzedaży udział wersji biel alpejska wyniósł niecałe 5,5%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama