/  /  /  /  / Nowa Dacia Logan i Dacia Sandero
Dacia Dokker Van

Dacia Dokker Van

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Furgonetki
Cena38 745 zł - 50 799 zł (aktualizacja: 2017-07-06)
Emisja CO2105 g/km - 140 g/km
Żużycie paliwa4,1 L/100km - 6,2 L/100km
 

Nowa Dacia Logan i Dacia Sandero

Dacia|
null
© Dacia
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Potwierdziły się wcześniejsze plotki z prasy motoryzacyjnej! Podczas jesiennych targów branżowych w Paryżu dynamicznie rozwijająca się marka Dacia przedstawi szerokiej publiczności nową wersję modeli Dacia Logan oraz Dacia Sandero.

W porównaniu z poprzednikami design obu modeli, a szczególnie Logana, od którego rozpoczął się przecież renesans rumuńskiej marki, stał się bardziej dojrzały. Prezentowana stylistyka ma być wyrazem jakości i siły, którą reprezentuje Dacia.

Logan i Sandero otrzymują nową, dwubarwną lub ciemnografitową deskę rozdzielczą (zależnie od modelu i wersji) z kompletnym zespołem zegarów i wskaźników o nowoczesnej stylistyce oraz funkcjonalnymi przełącznikami najnowszej generacji.

Obramowania zegarów, nawiewów, logo marki na kierownicy oraz wstawka w gałce dźwigni zmiany biegów są chromowane (zależnie od poziomu wykończenia). Środkowa konsola została podkreślona barwną, ozdobną wstawką (zależnie od poziomu wykończenia), dopasowaną kolorystycznie do wewnętrznych klamek drzwi i ozdobnej wstawki na kierownicy.

Wiele uwagi poświęcono uzyskaniu wysokiej jakości wykończenia, którą dodatkowo podkreśla staranny dobór materiałów i dokładnie dopasowane elementy.

Podobnie jak reszta modeli gamy Dacia, nowy Logan oraz Sandero zostaną objęte gwarancją producenta na 3 lata lub do 100 000 km przebiegu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Dacia Dokker Van