/  /  /  / Renault Polska jako Fleet Leader 2013
Dacia

Dacia

Zmień
Dacia to rumuńska marka samochodów osobowych, która od chwili powstania miała ścisłe powiązania z Renault. Oferuje auta w przystępnej cenie, charakteryzujące się nowoczesną technologią zaczerpniętą od swojego francuskiego właściciela.
Dowiedz się więcej o marce
 

Renault Polska jako Fleet Leader 2013

Renault Polska|
null
© Dacia
null

Renault Polska otrzymało nagrodę Fleet Leader 2013 dla marki Dacia za bardzo dobre wprowadzenie na rynek modelu Dacia Dokker, który z wynikiem 1 703 sprzedanych sztuk zajmuje trzecie miejsce w swoim segmencie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Podczas piątej edycji targów branżowych Fleet Market 2013 statuetkę odebrał Tomasz Mróz, dyrektor sprzedaży specjalnej i zbiorowej w Renault Polska.

Statuetki Fleet Leader 2013 to jedne z najważniejszych wyróżnień branżowych przyznawanych przez kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele partnerów magazynu Fleet. Wyróżnienia Fleet Leader trafiają do firm, ludzi, stowarzyszeń, które w danym roku zyskały wyjątkowe osiągnięcia na rynku flotowym.

Lista zdobywców nagrody Fleet Leader 2013

Na targach Fleet Market, zorganizowanych 19 listopada w Warszawie, firma Renault Polska po raz pierwszy zaprezentowała też flotowej publiczności takie produkty jak nowe Megane, elektryczne Renault Zoe oraz nową Dacię Logan MCV.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama