/  /  /  / Dacia Dokker Van nagrodzona
Dacia

Dacia

Zmień
Dacia to rumuńska marka samochodów osobowych, która od chwili powstania miała ścisłe powiązania z Renault. Oferuje auta w przystępnej cenie, charakteryzujące się nowoczesną technologią zaczerpniętą od swojego francuskiego właściciela.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dacia Dokker Van nagrodzona

Renault Polska|
null
© Dacia
null

Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal przyznali nagrody "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich", wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG. W kategorii Samochód Kupca pierwsze miejsce otrzymała Dacia Dokker Van.

Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal przyznali nagrody "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich", wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG. Była to już trzecia edycja konkursu, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG.

Konkurs organizowany przez miesięcznik Hurt & Detal spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Do rywalizacji o "Złote Paragony" stanęło ponad 430 produktów w 60 kategoriach. Do konkursu mogły nieodpłatnie przystąpić wszystkie produkty, które znajdowały się na półkach sklepowych w ubiegłym roku.

Dodatkowo, oprócz kategorii produktowych nagrodzono również firmy, które według kupców posiadają najlepsze usługi skierowane do handlu detalicznego. Ponadto wręczono cztery statuetki w kategoriach: osobowość handlu i dystrybucji, promocja polskiej żywności, promocja systemów jakości oraz innowacja i kreatywność.

Konkurs przebiegał pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska. Badanie przeprowadzono na próbie 623 prawidłowo wypełnionych ankiet.

W kategorii Samochód Kupca pierwsze miejsce i Złoty Paragon otrzymała Dacia Dokker Van.

Dacia Dokker Van to furgonetka zapewniająca jedne z największych możliwości ładunkowych spośród samochodów z tego segmentu: ładowność do 750 kg, przestrzeń ładunkową o pojemności od 3,3 m3 do 3,9 m3, a dzięki pomysłowym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza umożliwia przewóz towarów o długości nawet do 3,11 m.

Dacia Dokker Van jest odpowiedzią na wymagania przedsiębiorców, przedstawicieli rzemiosła oraz handlu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama