/  /  /  / CENY | Nowa Dacia Duster
Dacia

Dacia

Zmień
Dacia to rumuńska marka samochodów osobowych, która od chwili powstania miała ścisłe powiązania z Renault. Oferuje auta w przystępnej cenie, charakteryzujące się nowoczesną technologią zaczerpniętą od swojego francuskiego właściciela.
Dowiedz się więcej o marce
 

CENY | Nowa Dacia Duster

null
© Dacia
nullnullnullnullnull

Mamy już ceny, jakie obowiązywać będą w polskich salonach dealerskich na zmodernizowany model terenowy Dacia Duster. Wersja bazowa Dustera nadal kosztuje tyle samo co poprzednik: od 39 900 złotych.

Nowa Dacia Duster, która po raz pierwszy zaprezentowała się szerokiej publiczności podczas wrześniowych targów we Frankfurcie, dostępna będzie w polskich salonach sprzedaży w następujących wersjach wyposażeniowych do wyboru:
- poziom Duster: ceny od 39 900 złotych
(dostępna tylko jedna wersja silnikowa: 1.6 benzyna 105 KM)
- poziom Ambiance: ceny od 45 900 złotych
- poziom Laureate: ceny od 51 500 złotych
- poziom Prestige: ceny od 61 500 złotych

Warto podkreślić, że w porównaniu z poprzednikiem bazowa wersja nowego Dustera oferuje teraz w standardzie system ESP oraz boczne poduszki powietrzne z przodu, które chronią głowę oraz klatkę piersiową.

Najtańsza wersja nowego Dustera, oferująca napęd 4x4, jest do kupienia od 53 400 złotych. Jest to auto według specyfikacji Ambiance, wyposażone w benzynową jednostkę 1.6 105 KM.

Nowy Dacia Duster cennik

W ramach oferty promocyjnej klient może otrzymać przedłużoną do 5 lat gwarancję na samochód w ramach programu "Formuła non stop", płacąc 500 złotych.

W gamie Dacii Duster jest kilka ciekawych nowości. To na przykład dostępna w nieco późniejszym terminie benzynowa konstrukcja TCe 125 KM z przednim napędem, której walory będą mogli sprawdzić klienci zamawiający auto w jednej z dwóch wyższych wersji wyposażeniowych (Laureate oraz Prestige). Cena to odpowiednio od 57 500 lub 61 500 złotych.

Druga ciekawą nowością jest topowy poziom wyposażenia Prestige. Można go zamówić w wersji ze wspomnianą wyżej jednostką TCe 125 KM lub z wysokoprężnym 1.5 dCi 110 KM 4x4. W tym drugim przypadku ceny zaczynają się od 72 500 złotych.

Elementem wyposażenia standardowego topowej wersji Prestige jest np. pakiet Look, oświetlenie schowka w desce rozdzielczej oraz system Media Nav (7-calowy ekran dotykowy z nawigacją, radio-odtwarzacz (bez CD), wejście USB i jack, audiostreaming, Bluetooth oraz pilot do sterowania przy kierownicy).

Podobnie jak benzynowy TCe 125 KM, w późniejszym terminie odebrać też będzie można nowego Dustera zamówionego w wersji zasilanej LPG. Odmiana 1.6 105 LPG kosztuje odpowiednio 49 400 złotych (poziom Ambiance) lub 55 500 złotych (Laureate).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama