/  /  /  / Zmodernizowany Citroen C5
Citroen

Citroen

Zmień
Citroen to francuska marka wytwarzająca samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Logo firmy (zazębienie daszkowe) jest w szczególny sposób związane z Polską. Twórca firmy podróżując przez Polskę nabył bowiem patent na wytwarzanie maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Zmodernizowany Citroen C5

Citroen|
null
© Citroen
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Styl modeli Citroen C5 i C8 zmienia się zgodnie z aktualnymi tendencjami oraz ambicjami marki. Zmiany dokonują się w kierunku nowoczesności i elegancji, podkreślając osobowość modeli, a jednocześnie zachowując atuty, które zapewniły im rynkowy sukces.

Od momentu wprowadzenia na rynek na początku 2008 roku trzecia generacja C5, dostępna w wersji sedan i Tourer, sprzedała się w liczbie ponad 400 000 egzemplarzy. W oparciu o ten rynkowy sukces Citroen C5 przechodzi stylistyczną i technologiczną modernizację, zyskując jeszcze bardziej wyrazistą osobowość i nowoczesne rozwiązania.

Model otrzymuje nowe szewrony marki, których bardziej zaokrąglony kształt podkreśla charakter sylwetki. C5 zostaje również wyposażony w nowe obręcze z lekkich stopów 17" Egee i oferuje nowy brązowy kolor nadwozia Guaranja. We wnętrzu C5 w wersji wyposażenia Exclusive proponuje nowe skórzano-materiałowe tapicerki oraz elementy dekoracyjne.

Dla ułatwienia podróży C5 posiada nowy system nawigacji eMyWay współpracujący z Connecting Box z gniazdem Jack, gniazdem USB i zestawem głośnomówiącym Bluetooth. W modelu C5 Tourer system nawigacji może zostać połączony z kamerą cofania dla usprawnienia manewrów.

Citroen C5 zapewnia nowoczesne rozwiązania technologiczne z myślą o wygodzie, komforcie i bezpieczeństwie, takie jak Citroen eTouch czy też zawieszenie Hydractive III+.

W przypadku Citroena C8 nowy wizerunek marki jest widoczny na osłonie chłodnicy i z tyłu samochodu w postaci szewronów. Kolorystyczny wystrój Noir Onyx podkreśla osobowość C8. Nowy pakiet Black Pack obejmuje lusterka, słupki i listwy boczne drzwi. Ponadto, reflektory w dymnej wersji nadają nowy wyraz i ożywiają styl vana.

Nowy brązowy kolor Hickory rozszerza paletę dostępnych odcieni karoserii.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama