/  /  /  / Wyprzedaż Citroen 2013
Citroen

Citroen

Zmień
Citroen to francuska marka wytwarzająca samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Logo firmy (zazębienie daszkowe) jest w szczególny sposób związane z Polską. Twórca firmy podróżując przez Polskę nabył bowiem patent na wytwarzanie maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Wyprzedaż Citroen 2013

Citroen Polska|
null
© Citroen
null

W ramach wyprzedaży rocznika 2013 w salonach Citroena dostępna jest cała gama modeli osobowych w różnych konfiguracjach. Rabaty sięgają nawet 24 500 złotych. Dodatkowo marka proponuje ubezpieczenie w cenie 1,99% wartości pojazdu.

Od czerwca do końca listopada Citroen prowadził akcję, w ramach której klienci pozostawiający w rozliczeniu lub do złomowania swój dotychczasowy samochód mogli liczyć na dodatkową premię wynoszącą do 8 000 złotych.

Na koniec roku kalendarzowego wszyscy klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów na dostępne modele Citroena z rocznika 2013. Zarówno gama C, w tym również tegoroczna nowość w postaci Citroena C4 Picasso i Grand C4 Picasso, jak i prestiżowa linia DS są objęte promocją. Rabaty sięgają nawet do 24 500 złotych.

Oprócz promocji cenowych polscy klienci mogą liczyć na ubezpieczenie Allianz lub PZU w cenie 1,99% oraz skorzystać z pełnej oferty promocyjnych kredytów i leasingów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Citroen

Reklama