/  /  /  / Nowy Citroen C4 Picasso i pierwsze przymiarki cenowe
Citroen

Citroen

Zmień
Citroen to francuska marka wytwarzająca samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Logo firmy (zazębienie daszkowe) jest w szczególny sposób związane z Polską. Twórca firmy podróżując przez Polskę nabył bowiem patent na wytwarzanie maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Citroen C4 Picasso i pierwsze przymiarki cenowe

null
© Citroen
nullnullnullnullnullnullnullnull

Nowej generacji model Citroen C4 Picasso wejdzie na rynek francuski, oferowany w cenie od 23 050 EUR. Najtańsza wersja wyposażona w silnik Diesla to natomiast wydatek od 24 250 EUR.

Citroen C4 Picasso po zmianach generacyjnych opiera się na nowej płycie podłogowej francuskiego koncernu, która nosi oznaczenie EMP2 (Efficient Modular Platform 2). Wyróżniając się nowoczesną stylistyką i dostępnością technologii poprawiających komfort jazdy, nowy Citroen mierzy 4,43 m długości, 1,83 m szerokości oraz 1,61 m wysokości. Pojemność bagażnika wynosi 537 litrów (według VDA).

Nowy C4 Picasso pojawi się we francuskich salonach sprzedaży w czerwcu. Debiut samochodu na rynku polskim spodziewany jest natomiast w czwartym kwartale bieżącego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama