/  /  /  / Marek Nawarecki szefem w Citroen Racing
Citroen

Citroen

Zmień
Citroen to francuska marka wytwarzająca samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Logo firmy (zazębienie daszkowe) jest w szczególny sposób związane z Polską. Twórca firmy podróżując przez Polskę nabył bowiem patent na wytwarzanie maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Marek Nawarecki szefem w Citroen Racing

Citroen|
null
© Citroen
null

Z dniem 1 marca 2012 roku Marek Nawarecki został powołany na stanowisko szefa działu programów klienckich w Citroen Racing.

Do zadań Marka Nawareckiego, podlegającego dyrektorowi Citroen Racing Yvesowi Matton, będzie należało umacnianie działań podejmowanych przez dział programów klienckich Citroen Racing, udział w opracowywaniu spójnego rozwoju gamy z uwzględnieniem wymogów rynku oraz zwiększanie satysfakcji klientów. Począwszy od Visa Trophee do Citroena DS3 R3 marka nieustannie proponuje samochody, które wyróżniły się wynikami zarówno na zawodach krajowych jak i międzynarodowych.

„Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu Citroen Racing, który dobrze znam - oświadcza Polak. „Kierowanie działem programów klienckich jest dla mnie wielkim zaszczytem. To prawdziwe wyzwanie techniczne, handlowe i sportowe, obejmujące swoim zasięgiem zarówno amatorów jak i zawodowych sportowców i jednocześnie pozwalające na wyszukiwanie młodych talentów. Oferowane produkty rozsławiają markę we Francji i zagranicą. Zadanie zapowiada się pasjonująco.”

Marek Nawarecki, 39 lat, magister inżynier, absolwent Wydziału Automatyki i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, rozpoczął pracę w Citroen Polska w 1997 roku na stanowisku asystenta w dziale technicznym. Rok później awansował na stanowisko szefa strefy, uruchamiając z sukcesem 18 salonów sprzedaży polskiej sieci Citroen. W 2000 roku objął funkcję szefa ds. jakości spółki, a w 2002 roku został dyrektorem PR i komunikacji. Sześć lat później wszedł w skład zespołu Citroen Racing w dziale komunikacji, a w 2010 roku został mianowany szefem ds. marketingu i komunikacji Peugeot Sport.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama