/  /  /  / Citroen w duchu Creative Technologie
Citroen

Citroen

Zmień
Citroen to francuska marka wytwarzająca samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Logo firmy (zazębienie daszkowe) jest w szczególny sposób związane z Polską. Twórca firmy podróżując przez Polskę nabył bowiem patent na wytwarzanie maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Citroen w duchu Creative Technologie

Citroen Polska|
null
© Citroen
null

W roku 2010 Citroen wprowadził w opcji Wi-Fi On Board, bezprzewodowy dostęp do internetu w szerokiej gamie swoich samochodów. Teraz klienci Citroena mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi także na terenie salonów i serwisów w całej Polsce.

Fani nowych technologii wybierający Citroeny dla ich nowatorskiej i niezawodnej elektroniki, pozwalającej korzystać nawet w małych samochodach z funkcji Wi-Fi On Board, nie chcą marnować ani chwili czasu.

Z myślą o nich Citroen wprowadza bezpłatny internet Wi-Fi w swoich salonach i poczekalniach serwisu. W tej chwili duża część autoryzowanej sieci Citroena zaprasza do korzystania z bezpłatnych hot-spotów.

Dlatego warto, jadąc na przykład na okresowy przegląd samochodu, sprawdzić na stronie http://www.dealer.citroen.pl/, czy dany punkt posiada już Wi-Fi dla klientów.

Zabieramy swój mobilny sprzęt i możemy korzystać z sieci przyjemnie i pożytecznie wykorzystując czas oczekiwania dzięki bezpłatnemu i szybszemu dostępowi do internetu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama