/  /  /  /  / Przedsmak nowości w gamie Citroen DS
Citroen Nemo

Citroen Nemo

Zmień
SegmentKombi Van
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Przedsmak nowości w gamie Citroen DS

Citroen|
null
© Citroen
nullnullnull

Z okazji salonu samochodowego w Pekinie Citroen zaprezentuje prototyp Numero 9, który stanowi zwiastun przyszłości linii DS. To też zapowiedź stylistycznych kanonów trzech najbliższych modeli: sedana w segmencie C, SUV-a oraz sedana w segmencie D.

Uzupełniająca główną gamę Citroena linia DS wyruszyła na podbój nowych horyzontów motoryzacyjnych. Dzięki modelom o niebanalnym stylu otwiera ona nowe perspektywy dla świata pojazdów klasy premium. Czerpiąc natchnienie w swojej 90-letniej historii marka Citroen wyraziła w linii DS swój najcenniejszy dorobek w zakresie kreatywności i technologii.

Dwa lata po premierze linia DS, na którą składają się modele DS3, DS4 i DS5, ma już na swoim koncie ponad 200 000 sprzedanych egzemplarzy.

W tym roku linia DS otwiera nowy rozdział swojej historii, wkraczając na rynek chiński. Właśnie dlatego z okazji salonu samochodowego w Pekinie, Marka zaprezentuje światową premierę prototypu Numero 9, który stanowi zwiastun przyszłości linii DS i jest zapowiedzią stylistycznych kanonów trzech najbliższych modeli: sedana w segmencie C, SUV-a oraz sedana w segmencie D.

Drugie urodziny linii Citroen DS

Prototyp Numero 9 uszlachetnia kod DNA modeli linii DS, tworząc wyrazistą kreację wyróżniającą się stylem, wyrafinowaniem, wyjątkowym wykończeniem, niepowtarzalnymi właściwościami jezdnymi i funkcjonalnością. Jego charyzmatyczna sylwetka stanowi restylizację trzydrzwiowego kombi shooting brake, wprowadzając nowy wygląd przodu, dostosowanego do technologii Full-hybrid Plug-in.

Prototyp oferuje wyjątkowe osiągi (zasięg 50 km w trybie napędu elektrycznego, 295 KM, funkcję boost, emisję CO2 na poziomie 39 g/km).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen Nemo