/  /  /  /  / Najlepsze modele według Diesel Car
Citroen Jumper

Citroen Jumper

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / VanŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Najlepsze modele według Diesel Car

Organizatorzy|
null
© Materiały prasowe
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Brytyjski magazyn motoryzacyjny Diesel Car ogłosił listę modeli wybranych w konkursie na najlepsze modele roku 2011. Główną nagrodę zdobył debiutujący na rynku rok temu samochód jednej z czołowych marek francuskich.

Brytyjski magazyn Diesel Car, który od ponad 20 lat koncentruje się na tematyce związanej z autami oferującymi silnik wysokoprężny, jak również ekologicznych i zasilanych paliwem alternatywnym, ogłosił właśnie listę modeli wybranych w konkursie na najlepsze modele roku 2011.

Oto lista samochodów uhonorowanych nagrodą dla najlepszych modeli roku 2011:
- Citroen DS3 (auta małe)
- Ford Focus (kompakty)
- Ford Mondeo (samochody duże)
- Jaguar XF (klasa premium)
- Skoda Superb Combi (kombi)
- SEAT Alhambra (MPV)
- Kia Sportage (crossover)
- Land Rover Discovery 4 (auta 4x4)
- Peugeot RCZ (auta sportowe)
- Peugeot 3008 HYbrid4 (ekologia)
- Citroen DS3 (nagroda główna)

Niezależne jury konkursu podkreśla wysoki poziom wielu modeli debiutujących na rynku w ostatnim czasie mimo trudnej koniunktury, jakie musi stawić czoła branża motoryzacyjna. Z drugiej strony, na powyższej liście znajdziemy też kilka samochodów, które mimo coraz ostrzejszej konkurencji nadal utrzymują swoją wiodącą pozycję. Są to Jaguar XF (czwarte zwycięstwo z rzędu), Land Rover Discovery 4 (drugie zwycięstwo z rzędu), Peugeot RCZ (drugie zwycięstwo z rzędu) oraz Skoda Superb Combi (drugie zwycięstwo z rzędu).

Model Peugeot 3008 HYbrid4 zdobył uznanie brytyjskich specjalistów jako pierwszy na świecie w pełni hybrydowy samochód z silnikiem Diesla.

Citroen DS3 zapewnił sobie w konkursie główną nagrodę m.in. dzięki dobrym właściwościom jezdnym, atrakcyjnemu wzornictwu, stosunkowo przystępnej cenie oraz ciekawej ofercie wyposażenia. „To auto doskonale nadaje się do tego, aby wprawić cię w dobry nastrój - podkreśla redakcja Diesel Car.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen Jumper