/  /  /  /  / Drugie urodziny linii Citroen DS. Co dalej?
Citroen DS5

Citroen DS5

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Drugie urodziny linii Citroen DS. Co dalej?

Citroen|
null
© Citroen
null

Zasługująca na miano prawdziwego sukcesu a la francaise linia DS stanowi premierowe przedsięwzięcie dla marki obecnej we wszystkich kategoriach rynku. Wyzwanie podjęte dwa lata temu może poszczycić się modelami DS3, DS4 oraz DS5, które osiągnęły sprzedaż na poziomie 200 000 egzemplarzy.

Jest to znakomita okazja dla zorganizowania DS Days od 12 do 14 kwietnia. W programie tych trzech dni prezentacja świata DS dla szerokiej publiczności: wizyty w zakładach produkcyjnych, jazdy próbne, a także zapowiedzi na temat przyszłości linii DS.

Linia DS: 3 modele, 2 lata, 200 000 sprzedanych egzemplarzy
Marzec 2010: premiera Citroena DS3 i wraz z nim linii DS, stanowiącej uzupełnienie gamy marki i otwierającej nowe podejście do klasy samochodów premium, adresowanej do klientów poszukujących modeli wyróżniających się pod względem stylistyki, budowy, przyjemności jazdy i wyrafinowanej elegancji.

"Citroen jest producentem samochodowym pretendowanym do podjęcia tego ryzyka - podkreśla dyrektor generalny marki Frederic Banzet, argumentując, że "Citroen jest jedyną marką, która w swojej historii potrafiła pokazać w salonach wystawowych model 2CV obok modelu DS."

Odważne wyzwanie spotkało się z sukcesem potwierdzonym sprzedażą 200 000 samochodów w ciągu dwóch lat. Ambitna linia DS nie zamierza jednak spocząć na laurach i obiecuje przyszłość obfitującą w niespodzianki…

DS Days: trzy dni wspólnego świętowania, wspólnej pasji i wspólnych wrażeń pod znakiem linii DS
Ponieważ linia DS to przede wszystkim ogromne przedsięwzięcie ludzi ją tworzących, 13 kwietnia program DS Days oferuje szerokiej publiczności wyjątkowe wizyty w zakładach produkcyjnych trzech modeli DS produkowanych we Francji: w Poissy, Mulhouse oraz w Sochaux.

Jest to niepowtarzalna okazja dla zwiedzających (fanów marki, klientów i publiczności), którzy będą mogli obejrzeć proces powstawania modeli należących do najwyższej klasy. Na każdym etapie produkcji precyzja wykonywanych operacji i dbałość o szczegóły świadczą o umiejętnościach zespołu produkcyjnego odpowiednio przeszkolonego dla zapewnienia najwyższego poziomu jakości produkcji.

Aby jeszcze bardziej rozsmakować się w linii DS, warto zająć miejsce za kierownicą modelu DS3, DS4 lub DS5. DS Days to także wyjątkowa, dostępna dla każdego okazja przetestowania w sieci handlowej wszystkich modeli linii DS.

Dla miłośników rajdów WRC zaproszenie na tor Sougy (koło Orleans) z możliwością wykonania okrążeń testowych za kierownicą specjalnie przygotowanych modeli Citroen DS3.

Ponadto, marka szykuje niespodzianki dla klientów DS, jak chociażby wersję VOD filmu „Artysta”, którą otrzymają w prezencie.

Obchody rozpoczną się 12 kwietnia w międzynarodowym salonie Marki C_42 na Polach Elizejskich wieczornym koncertem na żywo, który będzie retransmitowany od następnego dnia wyłącznie dla fanów marki na stronie Citroena na Facebooku.

Z tej okazji Frederic Banzet w obecności prezesa zarządu Grupy PSA Peugeot Citroen (Philippe Varin) uchyli rąbka tajemnicy, ujawniając plany związane z linią DS i prezentując wizerunek nowego prototypu Numero 9, który zostanie zaprezentowany w czasie najbliższego salonu w Pekinie.

Banzet wręczy również kluczyki właścicielowi 200-tysięcznego egzemplarza linii DS, modelu DS5.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen DS5