/  /  /  /  / DS4 nagrodzony przez Auto Bild
Citroen DS4

Citroen DS4

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

DS4 nagrodzony przez Auto Bild

Citroen|
null
© Citroen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Po zwycięstwie w międzynarodowym konkursie na Najpiękniejszy Samochód Roku 2011, Citroen DS4 otrzymał kolejną nagrodę: zwyciężył w plebiscycie czytelników Auto Bild w swojej kategorii. Drugi model z linii DS zajął także III miejsce w rankingu "Ulubione".

Po zwycięstwie w międzynarodowym konkursie na Najpiękniejszy Samochód Roku 2011, Citroen DS4 otrzymał kolejną nagrodę: zwyciężył w plebiscycie czytelników magazynu Auto Bild w swojej kategorii. Drugi model z linii DS zajął także III miejsce w rankingu „Ulubione”, tuż za Mercedesem SLK i BMW Serii 6.

Jak co roku niemiecki magazyn Auto Bild we współpracy ze swoimi europejskimi wydaniami w 26 krajach zorganizował konkurs Design Award. Czytelnicy wyłonili w nim zwycięzców w pięciu kategoriach:
- auta małe i kompakty
- limuzyny i kombi
- coupe i kabriolet
- SUV, vany i auta 4x4
- koncepty

Spośród 116 kandydatów Citroen DS4 zajął pierwsze miejsce w kategorii „Auta małe i kompakty”, a tuż za nim uplasował się Citroen C4.

Oprócz zwycięstwa w swojej kategorii, Citroen DS4 zajął także trzecie miejsce w głosowaniu na „Ulubione”, ustępując jedynie Mercedesowi SLK oraz BMW Serii 6.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen DS4