/  /  /  /  / Citroen DS4 dla pierwszych klientów
Citroen DS4

Citroen DS4

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Citroen DS4 dla pierwszych klientów

Informacja własna|
null
© Citroen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Już od 28 lutego na klientów czekać będzie partia pierwszych 500 egzemplarzy nowego modelu Citroen DS4. Ze złożeniem zamówienia należy się jednak pospieszyć, bo chętnych może być sporo.

Już od 28 lutego, od godziny 11 na klientów mieszkających w trzech krajach europejskich (Francja, Niemcy oraz Szwajcaria) czekać będzie łącznie partia pierwszych 500 egzemplarzy nowego modelu Citroen DS4. Zainteresowani proszeni są o skorzystanie ze specjalnej strony internetowej, gdzie można złożyć zamówienie na jedną z pięciu dostępnych wersji DS4.

Przedstawiciele marki Citroen z ewentualnym zamówieniem radzą się pospieszyć, ponieważ na potencjalnych nabywców czeka tylko 500 aut, a ci, którzy nie zdążą, ze swoim zamówieniem będą musieli poczekać już do lata, kiedy to będzie miała miejsce oficjalna premiera DS4.

Co ciekawe, specjalna strona internetowa poświęcona DS4 działa również w wersji polskiej. Serwis podzielony jest na kilka części takich jak Styl, Komfort, Wszechstronność, Osiągi, Technologia oraz Galeria. Można również podać swój adres e-mail, aby otrzymywać specjalny newsletter poświecony najnowszemu modelowi z ekskluzywnej serii DS.

Dodajmy, że zaledwie kilka tygodni temu Citroen DS4 został wyróżniony w międzynarodowym konkursie internetowym tytułem dla najpiękniejszego auta roku 2010. Samochód francuskiej marki zdobył również nagrodę w kategorii najpiękniejsze wnętrze.

Dodajmy, że na rok bieżący przedstawiciele marki Citroen zapowiadają debiut kolejnego auta z gamy DS, którym będzie model oznaczony jako DS5.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen DS4