/  /  /  /  / Wielki sukces Citroena DS3
Citroen DS3

Citroen DS3

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Wielki sukces Citroena DS3

Citroen|
null
© Citroen
null

Citroen DS3 został doceniony już przez 100 000 klientów. Z tej okazji francuska marka postanowiła dalej zadziwiać, proponując DS3 z dachem w kolorze Fuksja i elementami dekoracyjnymi Flower.

Citroen DS3, dostępny w wielu wersjach, jest odpowiedzią na poszukiwania samochodu oferującego wyrazistą sylwetkę i niepowtarzalne wrażenia z jazdy. DS3 od momentu lansowania w marcu 2010 zmienił dotychczasowy układ sił w swoim segmencie, sprzedając się w 100 000 egzemplarzy.

Prawie jedną trzecią sprzedaży DS3 stanowią samochody w najwyższym poziomie wyposażenia. Aby uczcić ten doskonały wynik, omawiany model dostępny będzie z nowym kolorem dachu i elementami dekoracyjnymi.

Citroen DS3, od niedawna oferowany w kolorze Brun Hikory, dostępny jest teraz z dachem w kolorze Fuksja, występującym jednocześnie na wszystkich elementach samochodu poddawanym personalizacji: obudowie lusterek, kapslach kołpaków, listwie desce rozdzielczej, a także gałce zmiany biegów. Dodatkowo nowy element stylistyczny Flower nadaje DS3 subtelności, oferując niespotykany efekt matowego, a jednocześnie perłowego wykończenia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen DS3